HyperX NGenuity PulseFire Core fareyi algılamıyor

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
Daha dune kadar algılıyordu bugun algılamıyor nıyeyse artı bir de sunu fark ettım, benım kulaklıgım HyperX onu da algılamıyormus. Kulaklık HyperX Stinger Core, farem ıse HyperX PulseFire Core.

Benim de Hyper X PulseFire Dart ve Stinger Core 7.1 Wireless cihazlarımı görmüyor. Dün görüyordu bugün ise yok.
Sorunu çözdüm. Windows'un dilini ve bölgesini İngilizce(USA) olarak değiştirince sorun ortadan kalkıyor.
Benim mouse ı da algılamayı bıraktı bugün bir güncelleme gelmiş onunla alakalı bence.
bendede hyperx pulsefire fps pro ne zaman algılamayı bıraktı bilmiyorum ama bendede algılamıyor
Sorunun çözümünü yukarıda belirttim.

Son düzenleme:
Benim de Hyper X PulseFire Dart ve Stinger Core 7.1 Wireless cihazlarımı görmüyor. Dün görüyordu bugün ise yok.
Sorunu çözdüm. Windows'un dilini ve bölgesini İngilizce(USA) olarak değiştirince sorun ortadan kalkıyor.

Sorunun çözümünü yukarıda belirttim.

HyperX'in bunu acilen çözmesi lazım abi. Ben sırf yazılım aygıtı algılasın diye Windows'u İngilizce yapmak zorunda kalmam kadar saçma bir şey yok.

HyperX' in bana geri dönüşü böyleydi

- change the OS language to Turkish
- type in Turkish 'Regional' in the Windows search box and choose 'Set regional format'
- change the Regional format to English US or UK
- under Regional format data, you should now see Gregorian Calendar
- restart computer and check if the detection of peripherals or firmware update works in NGENUITY.

Arkadaşıma HyperX Haste faresini aldık ama farenin driverini yüklediğimizde fareyi algılamıyor sanırım çoğu kişide böyle sorunlar mevcut.

Geri
Yukarı