HyperX PulseFire surge vs HyperX PulseFire Core

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Aslında PulseFire surge almayı düşünüyorum fakat Hepsiburada'da fiyatı 450 TL olduğu için fikrimden biraz vazgeçtim. Diğer kullanmak istediğim ürün ise HyperX PulseFire Core. İkisinin arasında çok bir fark var mıdır? Boşa para vermek istemiyorum.

Bence HyperX Pulsefire Pro RGB ama siz bilirsiniz veya DeathAdder V2. Pulsefire Core düşük ve düşük bütçeli bir mouse Surge ile aralarında dağlar var diyebilirim.

Surge sensör ve donanım açısından Core'dan daha iyi diyebiliriz. Ama bu durum Core'u kesinlikle düşük bir model haline getirmiyor. Surge biraz daha ağır ama RGB aydınlatması oldukça şık. Ağırlık farkı kesinlikle hissediliyor. Surge sensörü ise şuan piyasadaki en üst seviye sensörlerden biri.

Kısacası kapsamlı bir RGB aydınlatması olmayan ve ortalama kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir sensöre sahip model tercih ediyorsanız Core uygun olabilir.

Bu fiyat aralığında Logitech G102 Lightsync (kendini kanıtlamış bir model) veya Asus Rog Strix Impact 2 (çift tıklama derdiniz olmayacak) de düşünebilirsiniz

Kısacası ortalama bir kullanıcı iseniz simetrik fare arıyorsanız, elinizde küçük-orta boyutlarda ise G102 veya Impact 2 fiyat/performans olarak daha başarılı...

Geri
Yukarı