Çözüldü HyperX PulseFire Dart ve Stinger Core 7.1 Wireless, HyperX NGenuity Tarafından Algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atakangun

Hectopat
Dün aldığım HyperX PulseFire Dart faremin kurulumlarını yaptım aynı gün içerisinde. Kulaklığı ve fareyi yazılım görüyordu fakat bugün 2 cihazımı da yazlımım görmüyor.

Screenshot_2.png

Sorunu çözdüm Windowsun dilini ve bölgesini İngilizce(USA) olarak değiştirince sorun ortadan kalkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şimdi gördüm. Biraz geç olmuş olacak ama hala çözüm bulamamış olabilirsin. Arama çubuğuna dil diye aratıp çıkan ayarlarda Türkçe seçili olan tüm dilleri İngilizce yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatırsan yüksek ihtimal çözülür. Benimde problemim böyle çözüldü. Onun dışında eğer uğraşmak istemezsen programın güncelleme almasını beklemen gerekiyor.
Sorunu çözdüğümü belirtmiştim zaten. Uygulama güncelleme aldı sorun şuan için tamamen çözüldü. Teşekkürler yine de.
Hocam şimdi gördüm. Biraz geç olmuş olacak ama hala çözüm bulamamış olabilirsin. Arama çubuğuna dil diye aratıp çıkan ayarlarda Türkçe seçili olan tüm dilleri İngilizce yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatırsan yüksek ihtimal çözülür. Benimde problemim böyle çözüldü. Onun dışında eğer uğraşmak istemezsen programın güncelleme almasını beklemen gerekiyor.

Sorunu çözdüğümü belirtmiştim zaten. Uygulama güncelleme aldı sorun şuan için tamamen çözüldü. Teşekkürler yine de.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı