Elektronik HyperX Pulsefire Haste 499 TL

Değil bu bütçede, 1000TL bandına kadar rakibi yok.
Peki bu kadar iyi yapan nedir? Yanlış anlaşılmasın merakımdan soruyorum. Switch ve sensör olarak özelliklede kablolu olduğunu düşünürsek benzer özelliklere sahip mouseler bulunabilir sanki. Tabii işin shape ve malzeme kalitesi kısmına tam girmiyorum, aşırı bilgi sahibi değilim o konuda.

Amazon'dan 1 ay önce aynı paraya aldım. Klasse Pro 70x30 mouse pad ile ikisi 550 TL'ye geldi. Öncesinde G502 kullanıyordum. Meğer tuğla tutarak kendime eziyet ediyormuşum dedim. Alacaklara tavsiye ederim tek eksisi yazılım kurulumu için Windows Store gereksini midir?

Sizce günde maksimum 3 saat kullanımla ömrü ne kadar olur?
Periyodik temizlenirse ve önerilen bir mousepadle kullanılırsa tabi?

Alacaklara tavsiye ederim tek eksisi yazılım kurulumu için Windows Store gereksini midir?

Hayır ben modlu Windows ile Store olmadan kurulum yapıyordum. Nasıl yapıldığını unuttum ama.

Sizce günde maksimum 3 saat kullanımla ömrü ne kadar olur?
periyodik temizlenirse ve önerilen bir mouse pad ile kullanılırsa tabii?

Rtings'e göre üst seviye sayılabilecek bir yapısı var, ömür olarak oldukça uzun sürer. Zowie'ler kadar sağlam bir yapısı var. Düşük ağırlık, ttc Gold 1. Switch'ler, paracord kablo, PTFE yedek ile gelen ayaklar vs. bu fiyata çok güzel bir model.

ROG Keris ile Hyperx Haste için takipteyim, hangisi daha erken indirime girerse onu alacağım. Keşke 350 Lira olsa, yanına steelseries mousepad hediye etseler😔.

Yeni konular

Geri
Yukarı