Elektronik HyperX PulseFire Haste 789 TL!

DeathAdder V3 Pro veya kablolu kat ve kat daha üstün bir fare. XM2we bakabilirsiniz.

N3 malzeme kalitesi çok düşük.
XM2we sensör olarak bir tık geride kaldı. XM2we PixArt 3370 kullanıyor. 1500 TL verip 3370 alacağıma, 1000 TL verip 3395 alırım. Switch olarak hemen hemen aynı performansı sunarlar, malzeme kalitesini bilemem tabi.

Ayrıca Viper Mini shape sevenler için Viper Mini klonu da var.

XM2we sensör olarak bir tık geride kaldı. XM2we PixArt 3370 kullanıyor. 1500 TL verip 3370 alacağıma, 1000 TL verip 3395 alırım.

Ayrıca Viper Mini shape sevenler için Viper Mini klonu da var.

Arasındaki farkı hissedebilecek insan evladı yok malzeme kalitesinden neden dandik olanı alayım ki brick olma ihtimali bile var ayrıca XM2wenin yapısı daha iyi.

Her şey sensör değil.

Arasındaki farkı hissedebilecek insan evladı yok malzeme kalitesinden neden dandik olanı alayım ki brick olma ihtimali bile var ayrıca XM2wenin yapısı daha iyi.
Malzeme kalitesi hakkında yorumum yok açıkcası bilemem ama o kadar para vermişken en güncelini almak en mantıklısı bana göre. Darmoshark olanın malzeme kalitesinin iyi olduğunu duymuştum bu arada.

Her şey sensör değil.
Her şey sensör bu arada, 3395'de olan MotionSync büyük nimet. Onu açınca aradaki farkı çok rahat anlarsınız.

Malzeme kalitesi hakkında yorumum yok açıkçası bilemem ama o kadar para vermişken en güncelini almak en mantıklısı bana göre. Darmoshark olanın malzeme kalitesinin iyi olduğunu duymuştum bu arada.

Her şey sensör bu arada, 3395'te olan motionsync büyük nimet. Onu açınca aradaki farkı çok rahat anlarsınız.

Bricki göze alıyorsan alınabilir ben almam böyle bir fareyi. Satıcısıda connectgame birşeyde yapamazsın.

Bricki göze alıyorsan alınabilir ben almam böyle bir fareyi.
Hangi mouse? İki tane mouse tavsiye ettim. Darmoshark tarafında brick olma gibi bir durum duymadım. Duyduğum tek olay firmware güncellemesi sırasında birisi mouseyi usbden çıkartmış. Bu kullanıcı hatasına girer mouse suçlu değil. M800 Pro hakkında da duyduklarım olumlu. Bu iki mouseda karşılacağınız maksimum build kalitesindeki sorun post travel olur. Yapı olarak belki elinizi terletir bir de.

Geri
Yukarı