HyperX Pulsefire Haste alınır mı?

Tamam daha iyi? Sadece sondaki iki sayıya bakıp yanlış bilgi vermeyin. Bunu yazana kadar internetten bakabilirdiniz bile.
Sondaki sayiya bakarak bilgi vermiyorum. Birisi digerinden daha iyi de demedim farkindaysan. PAW3335 daha az guc kullandigi icin daha cok kablosuz mouselarda tercih edilen bir sensor. Asil sen neye dayanarak daha iyi oldugunu dusunuyorsun onu anlamadim. Aradaki farki blind test ile ayirt edebilecegimizi sanmiyorum bu arada.

Sondaki sayiya bakarak bilgi vermiyorum. Birisi digerinden daha iyi de demedim farkindaysan. PAW3335 daha az guc kullandigi icin daha cok kablosuz mouselarda tercih edilen bir sensor. Asil sen neye dayanarak daha iyi oldugunu dusunuyorsun onu anlamadim. Aradaki farki blind test ile ayirt edebilecegimizi sanmiyorum bu arada.
Evet, blind test ile farketmek imkansız zaten, IPS degeri arasinda fazla fark var o yuzden 3335 iyi dedim. 3360 ile Focus+'ın arasindaki farki bile blind test ile fark etmek imkansiz bence. Ki yan yana 3360 ve 3335'i test ettim.

Hafifliği hoşuma gidiyor, fps oyunlarda alışana kadar sıkıntı oluyor ama alıştıktan sonra gayet iyi.
Tek bir kötü yanı var oda kablosu çok gevşek mi desem ince mi desem bilemedim farenin altına giriyor arada

@methz Dostum selam. Elimde Zowie EC2-B var. Sence geçmeye değer mi?
Kağıt üstünde Haste'nin tüm özellikleri daha iyi olsa da nedense Ec2-B'den daha iyi gelmemişti dostum benim deneyimim bu şekilde. Ben hardcore competitive oyuncusuyum eğer eğlence için öylesine oynayan birisi isen geçebilirsin ama benim gibiysen Zowie'de kalmanı tavsiye ederim nedense hiçbir mouse Zowie gibi hissettirmiyor. Bi tek Superlight iyi geldi onu kullanıyorum uzun süredir de.

Kağıt üstünde Haste'nin tüm özellikleri daha iyi olsa da nedense Ec2-B'den daha iyi gelmemişti dostum benim deneyimim bu şekilde. Ben hardcore competitive oyuncusuyum eğer eğlence için öylesine oynayan birisi isen geçebilirsin ama benim gibiysen Zowie'de kalmanı tavsiye ederim nedense hiçbir mouse Zowie gibi hissettirmiyor. Bi tek Superlight iyi geldi onu kullanıyorum uzun süredir de.
Aynen dostum bende öyle düşünerekten geçmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı