HyperX PulseFire haste alınır mı?

Bütçe
420

Sasageyo

Hectopat
Merhabalar. 400-420TL civarı bütçem var. Elimin boyu 18cm eni 10cm. Claw tutuyorum. HyperX PulseFire haste düşünüyorum. Daha çok Battle Royale tarzı oyunlar oynuyorum. Xbox'ta kullanacağım için yazılım üzerinden ayarladığım özelliklerin kaydolup Xbox'ta da kullanılabilir olması lazım. HyperX haste elime uyar mı, içine toz ve su kaçtığında sorun çıkartır mı, delikli olması rahatsız eder mi?

Kesinlikle alınır. Toz derdiniz olmasın, elektronik parçalar kaplı oluyor. Ufak su sıçramalarında hızlı müdahale edilirse sorun olmaz ama bir bardak su sıkıntı yaratır. Delikler beni rahatsız etmiyor ama çok takıntılıysanız bilemeyeceğim. 🤷‍♂️

Kesinlikle alınır. Toz derdiniz olmasın, elektronik parçalar kaplı oluyor. Ufak su sıçramalarında hızlı müdahale edilirse sorun olmaz ama bir bardak su sıkıntı yaratır. Delikler beni rahatsız etmiyor ama çok takıntılıysanız bilemeyeceğim. 🤷‍♂️

Teşekkür ederim. Ürünü aldım gayet güzel ve hafif. Delikler rahatsız etmedi elime de tam oturdu. Aklıma takılan tek şey elim normale göre fazla terliyor oyun oynarken. Bu, mouse için sıkıntı oluşturur mu?

Hocam memnun musunuz mouse hakkında yorumlarınız ne? Sorun var mı?

Ürün gayet güzel hafif ve kullanımı rahat. 2 tane sıkıntım oldu sadece 1.si RGB'lerden mor ve mavi yanmıyor nedense. 2.si sol makro tuşlarının olduğu yerde hafif bir esneme oldu sanki. Oraya bastırınca tık tık diye ses çıkıyor ama bu sorunların hiçbiri oyun oynamama engel olmadı.

Ürün gayet güzel hafif ve kullanımı rahat. 2 tane sıkıntım oldu sadece 1.si RGB'lerden mor ve mavi yanmıyor nedense. 2.si sol makro tuşlarının olduğu yerde hafif bir esneme oldu sanki. Oraya bastırınca tık tık diye ses çıkıyor ama bu sorunların hiçbiri oyun oynamama engel olmadı.

Hocam peki sol ve sağ click basımında oynama veya içine hafif göçme var mı? Eski 2 faremi o yüzden iade ettim bende.

Geri
Yukarı