HyperX PulseFire haste Wireless alınır mı?

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, bu bahsettiğim model alınır mı sizce? Bütçem 2000 TL, bunun yerine ninjutso katana superlight veya 2. el sıfır gpx almayı düşünüyorum sizce hangisi? PulseFire haste almak mı mantıklı yoksa dediğim modeller mi?

Haste DPI ve 2.4GHz problemli. Katana yerine gpx daha mantıklı olur. Eğer 2.el alıyorsanız Switch değiştirilmiş ptfe skatesli modellere bakabilirsiniz. Bu arada Haste'nin 2. modeli yakında yayınlanacak. Eğer beklerseniz o da var.

Haste DPI ve 2.4GHz problemli. Katana yerine gpx daha mantıklı olur. Eğer 2.el alıyorsanız Switch değiştirilmiş ptfe skatesli modellere bakabilirsiniz. Bu arada Haste'nin 2. modeli yakında yayınlanacak. Eğer beklerseniz o da var.
Hocam redditte biraz araştırdım bir problem olduğu söylenmiyor. DPİ sapması olduğunu biliyorum. Fakat 2.4GHz'si problemsiz diye biliyorum.

Şu an Minus Wireless modelindeki sensör yine uzun süre gidecek gibi. Lamzu'yu düşünmez misin? Madem sensör konusu önemli, Lamzu'da çok güncel bir sensör kullanıldı bidiğim kadarıyla

Şu an Minus Wireless modelindeki sensör yine uzun süre gidecek gibi. Lamzu'yu düşünmez misin? Madem sensör konusu önemli, Lamzu'da çok güncel bir sensör kullanıldı bidiğim kadarıyla
Lamzu atlantisi alayim o zaman hyper x hasteyi satın almıştım. İptal edip alıyorum hocam.

Güncelleme : Amazon iptali kabul etmedi, bu sebepten ötürü biraz daha araştırma sonucu hasteyi satın aldım. Bağlantı sorununu tek siz söylemişsiniz redditte hiç bir yerde öyle bir yazı göremedim.

Son düzenleme:
Merhaba, bu bahsettiğim model alınır mı sizce? Bütçem 2000 TL, bunun yerine ninjutso katana superlight veya 2. el sıfır gpx almayı düşünüyorum sizce hangisi? PulseFire haste almak mı mantıklı yoksa dediğim modeller mi?

Haste Wireless olanlarda DPI sapması var, 400 DPI'ın 600 gibi çalışması olarak düşünebilirsiniz. Bunun wirelessda dışında kopma gibi bir problem de var. Haste kabloluda bu 2 sorun da yok. Haste kablolu alabilirsiniz, kablosu çok hafif olduğundan kablosuz hissiyatı veriyor, gerçek paracorda yakın.

Haste Wireless olanlarda DPI sapması var, 400 DPI'ın 600 gibi çalışması olarak düşünebilirsiniz. Bunun wirelessda dışında kopma gibi bir problem de var. Haste kabloluda bu 2 sorun da yok. Haste kablolu alabilirsiniz, kablosu çok hafif olduğundan kablosuz hissiyatı veriyor, gerçek paracorda yakın.
Hocam kopma problemini gerçekten nereden duyduğunuzu bilmiyorum. O yazılımsal bir hatadır diye düşünüyorum. Kopma problemi olsaydı eminim her yerde duyabilirdik bu problemi. Dpi sapması benim için büyük bir sorun değil, 400 kullanıyorum onun yerine farklı bir dpi alışabilirim. Yani eğer gerçekten bir kanıt var ise koptuğuna dair yarın kapıma geldiğinde almayacağım.

Hocam kopma problemini gerçekten nereden duyduğunuzu bilmiyorum. O yazılımsal bir hatadır diye düşünüyorum. Kopma problemi olsaydı eminim her yerde duyabilirdik bu problemi. Dpi sapması benim için büyük bir sorun değil, 400 kullanıyorum onun yerine farklı bir dpi alışabilirim.
Kopma problemi var, redditte aratırsan bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun yorumlarında kopma ile ilgili yorumlar da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı