Elektronik HyperX QuadCast 2.299 TL!

Eğer iyi bir oyuncu kulaklığınız var ise bu mikrofonu kesinlikle tavsiye etmiyorum. (Yayın yapıyorsan, video çekiyorsan alabilirsin. ) Daha önce almıştım ve ses olarak ben bir fark hissetmedim. Fazla paranız varsa alabilirsiniz ama onun dışında müsriflik olduğunu düşünüyorum.
Katılıyorum. Ben kulaklıkta mikrofonu sevmediğim için tercih etmiştim. Memnunum ama ses kalitesi çok güzel.

Böyle kullanıyorum ben, bana bakan taraftaki mikrofonu açık sadece. O yüzden hoparlorden (z313) gelen sesleri almıyor, klavye seslerini kendi standında kullanırken alıyordu fakat tripod ile önüme çektikten sonra o da %75 azaldı diyebilirim. Altta ses arttırma dişlisi var, onu tamamen en düşükte kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça iyi. Ben de 2.300tl'ye aldım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230802_195431.jpg
    IMG_20230802_195431.jpg
    281,7 KB · Görüntüleme: 47
Böyle kullanıyorum ben, bana bakan taraftaki mikrofonu açık sadece. O yüzden hoparlorden (z313) gelen sesleri almıyor, klavye seslerini kendi standında kullanırken alıyordu fakat tripod ile önüme çektikten sonra o da %75 azaldı diyebilirim. Altta ses arttırma dişlisi var, onu tamamen en düşükte kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça iyi. Ben de 2.300tl'ye aldım.
Konu dışı ama ortam şahane olmuş hocam elinize sağlık.

Ben de 1 adet aldım. Aklımdaki tek sorun şu, arkadaki gürültülü bir şekilde 5.1 hoparlörden oyun oynarken, bu mikrofon o sesleri bastırıp benim konuştuğum sesi nasıl yansıtabilecek?
Açıkçası ben aldım ve o ses sorunundan dolayı iade ettim. Belki benim amatörlüğümde bilmiyorum ama en hassas sesleri bile alıyordu. Belki de ses kartı ile kullanmak gerek... Şuan Blue Snowball ice kullanıyorum ve çok memnunum. Ayriyetten Quadcast'in o kırmızı sabit ışığı gözümü aşırı yoruyodu ve dikkatimi dağıtıyordu oyunlarda.

Not: Karalamak için söylemiyorum sadece kendi yorumlarımı belirttim. Ama benim için çok profesyonel geldi en ufak sesleri bile alması rahatsız etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı