Elektronik HyperX QuadCast 2.299 TL!

LonelyDarkSide

Hectopat
Bu fiyata çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Amazon'da bulunmakta ek olarak Hepsiburada'da da var.

Dosya Ekleri

• 1691190305542.png
    1691190305542.png
    412,1 KB · Görüntüleme: 84
Ben de 1 adet aldım. Aklımdaki tek sorun şu, arkadaki gürültülü bir şekilde 5.1 hoparlörden oyun oynarken, bu mikrofon o sesleri bastırıp benim konuştuğum sesi nasıl yansıtabilecek?

Ben de 1 adet aldım. Aklımdaki tek sorun şu, arkadaki gürültülü bir şekilde 5.1 hoparlörden oyun oynarken, bu mikrofon o sesleri bastırıp benim konuştuğum sesi nasıl yansıtabilecek?
Hayır, sesleri direkt alıyor. Odanda ol salondan gelen sesleri bile alıyor. RTX Voice kullanabilirsin önlemek amacıyla.

Cardioid moduna alırsanız mikrofon mikrofonun arkasından gelen sesleri almaz. Fakat gürültülü bir ortam olursa illa ki alır. RTX voice eğer nvidia ekran kartına sahipseniz geçerli. O da bu senaryoda nasıl çalışır denemek lazım.

Sayın hocam bu tür mikrofonlar yayın ve YouTube'da kayıt almanız için üretilmiş cihazlardır. Eğer ortam gürültüsünü engelleyecek bir şey istiyorsanız RTX Voice uygulamaları mevcut filtreleyebilirsiniz. Başka bir çözüm ise XLR mikrofonlara geçiş yapmalısınız o zaman istediğinizi elde edebilirsiniz.

Çok iyi fiyat. Kendi bilgisayarımda uzun süredir kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. İhtiyacı olan bu fiyattan kaçırmasın derim.

Eğer iyi bir oyuncu kulaklığınız var ise bu mikrofonu kesinlikle tavsiye etmiyorum. (Yayın yapıyorsan, video çekiyorsan alabilirsin. ) Daha önce almıştım ve ses olarak ben bir fark hissetmedim. Fazla paranız varsa alabilirsiniz ama onun dışında müsriflik olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı