HyperX USB dongle yamulması

Bütçe
300-400

Altay10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kulaklığı alalı yaklaşık 3 hafta oluyor geçen hafta kulaklık şarjdayken biraz bağlantı problemleri vermeye başladı ve bende USB dongle ı tak çıkar yaparken sanırım yamulttum USB dongle takılıyken ileri geri yaptığımda bağlantı düzeliyordu ben de (asla sert bir şekilde değildi) öyle yaptım anlık bağlantı kopup geri geliyordu bende kasadaki bir USB yuvasından kaynaklı bir sorun sanıyordum ki bence hala öyle sabah USB dongle ı çıkartığımda herhangi bir yamukluk dahi yoktu. Birkaç saat önce kulaklığı şarjdayken çok sıkıntı yarattı sürekli bağlantısı koptu diye dongle ı çıkardım tam geri takacaktım aşağıdaki fotoğrafla karşılaştım sanırım bu tüketici hatası bilmiyorum sert davranmadığım halde yamuldu dongle bu dongle ı alabileceğim bir yer var mıdır? Varsa eğer link atarsanız sevinirim iyi geceler.

Dosya Ekleri

• IMG_5003.JPG
    IMG_5003.JPG
    93,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_5004.JPG
    IMG_5004.JPG
    93 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı sorun bende de var USB dongle yamuldu ve bilgisayar hiçbir türlü kulaklık olarak görmüyor ama USB dongle üzerindeki ışık kulaklığa bağlı olarak gözüküyor. Mail attım ama başka PC de denediniz mi PS4 de denediniz mi gibi şeyler yazdı ne yapmam gerekiyor? Ya da siz nasıl çözdünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı