HyperX Cloud 3 wireless dongle görmüyor

TRJUZEF

Hectopat
Daha fazla  
HyperX NGenuity uygulamasına girdim, güncelleme olduğunu söyledi. Ben de yapmaya koyuldum. Önce kulaklığı bilgisayara kablo ile bağlamamı istedi bağladım, güncellemeyi yaptı sonra Dongle'ı takmamı istedi, taktığımda bir güncelleme olması gerekirdi ama görmedi. Tak çıkar, uygulamayı aç kapat yaptım gene olmadı. Şu anda (sanırım versiyon farkından dolayı veya yazılım uyumsuzluğu) kulaklık Dongle'a bağlanmıyor. Uygulamaya giriş yapıp güncelle diyorum kulaklığı tak diyor, takıyorum, kulaklık şarj alıyor(ışığı yanıp sönüyor) ama güncelleme başlamıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

1711793227014.png

Son düzenleme:
Genel bir sorun hocam, aynısını bende yaşadım.
Kulaklığı açma-kapama tuşuna uzun basılı tutun yeşil kırmızı yanmaya başlayınca bilgisayara takılı olan adaptörün üzerindeki küçük deliğe iğne ile bastırın düzeliyor.

Dediğinizi yaptım ama olmadı hocam, önce kulaklığın kırmızı yanıp sönmesi sonra adaptörünki söndü.

Hocam şu an Reddit'e de bakarsanız hepimizde aynı sorun var kafayı yiyeceğim. Hala yeni bir güncelleme sürümü çıkarmadılar. Yani sizlik değil. Yüzlerce kişi aynı sorunu yaşıyoruz.

Geri
Yukarı