HyperX vs Fifine A9

yaser13

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yayıncılıkta, YouTube videosu için; ayrıyeten de Discord, oyun, ses kaydetme, şarkı kaydı almak için bir mikrofon arıyorum. Aklımda şu an 2 mikrofon seçeneği var: Biri "HyperX QuadCast oyuncu mikrofonu" diğeri ise " Fifine ampligame A9 RGB USB yayıncı mikrofonu" var. Sizce hangisini almalıyım (Klavye ve mouse Click sesini almazsa çok iyi olur aslında)? Sizlerde mikrofon önerisinde bulunursanız değerlendireceğim hocalarım. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

HyperX:

Fifine:

teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için büyük ihtimalle HyperX alıcam
HyperX'i de aradaki fiyat farkına göre önerdim. Daha ucuz olduğu için bir de performanslı olduğu için ayrıca bir çok modu olduğu için önerdim. Ama daha iyi bir performans için profesyonel xlr mikrofon ve ses kartı ile daha iyi performans alırsın ama HyperX de bu fiyat bandına USB tak çalıştır olarak f/p olarak on numaradır. Şimdiden hayırlı olsun.

HyperX'i de aradaki fiyat farkına göre önerdim. Daha ucuz olduğu için bir de performanslı olduğu için ayrıca bir çok modu olduğu için önerdim. Ama daha iyi bir performans için profesyonel xlr mikrofon ve ses kartı ile daha iyi performans alırsın ama HyperX de bu fiyat bandına USB tak çalıştır olarak f/p olarak on numaradır. Şimdiden hayırlı olsun.
yanıtınızı yeni gördüm hocam kusuruma bakmayın tekrardan teşekkürlerimi sunarım değerli yorumunuz için. Sadece erken vakitte kararlaştırmış oldum aklımdakileri ve daha almadım bu ay sonu alıcam sorun çıkmazsa yani yine önerilerinize açığım hocam tekrardan teşekkürlerimi sunarım.🙏

Geri
Yukarı