Hypixel'de nasıl daha az ping alınır?

Türkiye Avrupa Birliği üyesi değil, Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında kilometrelerce fark var.
Avrasya kıtasındayız.

İstanbul Avrupa kısmında yaşıyorsanız Avrupa'da sayılırsınız.
Avrupa Birliği üyesi olmayınca Avrupa ülkesi olmadığın anlamına gelmiyor. Kilometrelerce fark filanda yok. Dünyanın en gereksiz bölgesi olan Orta Doğu Türkiye'ye daha uzak. Aynı şekilde Asya'nın ortası bile uzak. Ankara'dan Frankfurt'a 1800 km fark var. Ankara'dan Orta Doğu'nun ortasına 3500 Km'den fazla fark var.

Türkiye'nin mantıken sadece İstanbul kısmı Avrupa'da değil. Bursa, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde Avrupa şehri sayılıyor bazı kaynaklarda. Türkiye kıta ve bölge konusunda ikide kalan bir ülke. Türkiye'nin nüfus çoğunluğunun olduğu yere bakarsak Avrupa ülkesi deyip geçmek daha mantıklı.
Hocam 20 ping diyor ama ne azalıyor ne de artıyor 150 ping hissiyatı veriyor.
Bende ping testi yaptığımda 7 ping aldım. O ip adresi İstanbul'da belli. Yüksek ihtimalle paket kaybı var. 20 ping alıp yüksek ping gibi oynuyorsan tek sebebi bu. Kablosuz kullanıyorsan kablolu dene.

Avrupa Birliği üyesi olmayınca Avrupa ülkesi olmadığın anlamına gelmiyor. Kilometrelerce fark filanda yok. Dünyanın en gereksiz bölgesi olan Orta Doğu Türkiye'ye daha uzak. Aynı şekilde Asya'nın ortası bile uzak. Ankara'dan Frankfurt'a 1800 km fark var. Ankara'dan Orta Doğu'nun ortasına 3500 Km'den fazla fark var.

Türkiye'nin mantıken sadece İstanbul kısmı Avrupa'da değil. Bursa, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde Avrupa şehri sayılıyor bazı kaynaklarda. Türkiye kıta ve bölge konusunda ikide kalan bir ülke. Türkiye'nin nüfus çoğunluğunun olduğu yere bakarsak Avrupa ülkesi deyip geçmek daha mantıklı.

Resmi olarak hayır, yazısal olarak evet.

Avrupa Birliği üyesi olmayınca Avrupa ülkesi olmadığın anlamına gelmiyor. Kilometrelerce fark filanda yok. Dünyanın en gereksiz bölgesi olan orta doğu Türkiye'ye daha uzak. Aynı şekilde Asya'nın ortası bile uzak. Ankara'dan Frankfurt'a 1800 km fark var. Ankara'dan orta doğu'nun ortasına 3500 Km'den fazla fark var.

Bende ping testi yaptığımda 7 ping aldım. O IP adresi İstanbul'da belli. Yüksek ihtimalle paket kaybı var. 20 ping alıp yüksek ping gibi oynuyorsan tek sebebi bu. Kablosuz kullanıyorsan kablolu dene.

Açıkçası buradan Amerika'ya 20 ping olacağını sanmıyorum oyun kandırmak için yapıyor bence.

Türkiye'den Amerika'da olan bir sunucuya 20 ping almanız imkansız. Göstergede BUG olmuştur. Ayrıca pinginizi düşürmenin maalesef bir yolu yok.

Türkiye'den Amerika'da olan bir sunucuya 20 ping almanız imkansız. Göstergede bug olmuştur. Ayrıca pinginizi düşürmenin maalesef bir yolu yok.
Zaten o bahsedilen sunucu Amerika'da değil. Türkiye'den Amerika'ya en az 100 ms alınabilir.
Açıkçası buradan Amerika'ya 20 ping olacağını sanmıyorum oyun kandırmak için yapıyor bence.
Sunucu Amerika'da değil zaten Türkiye'de. Avrupa'nın birçok yerinde muhtelemen var. Aynı www.google.com gibi düşün. En yakın sunucusu Sofya'da ama Almanya'da sunucusuda var. O adres en yakın sunucuya yolluyor veriyi.

Zaten o bahsedilen sunucu Amerika'da değil. Türkiye'den Amerika'ya en az 100 ms alınabilir.

Sunucu Amerika'da değil zaten Türkiye'de. Avrupa'nın birçok yerinde muhtelemen var. Aynı www.google.com gibi düşün. En yakın sunucusu Sofya'da ama Almanya'da sunucusuda var. O adres en yakın sunucuya yolluyor veriyi.

Ben tek Amerika'da diye biliyordum yani şu an en az kaç ping almalıyım.
1.1.1.1 warp kur, biraz etkisi olacağını düşünüyorum. Programdan 1.1.1.1 modunu açacaksın warp değil.

Link atar mısınız?

Geri
Yukarı