HypreX Cloud Revolver S süngeri yırtıldı

adanakarabas

Hectopat
Daha fazla  
HypreX Cloud Revolver S model bir kulaklığa sahibim. Geçtiğimiz günlerde kulaklığımın yastıkları yani süngerleri yırtıldı. Kulaklığın yedek parçasını bulamadım. Garanti belgesi fatura vs. bulunmakta ve kulaklık garanti kapsamında, garantiye göndersem yedek parça temin ederler mi? Ayriyetten garanti kapsamında olmayan Cloud 2 de bulunmakta (Temassızlık sorunu var cloud 2'nin). Bu 2 kulaklığı veririsem, parası karşılığında tamir edilir mi? Garanti için nereye ulaşmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
HypreX Cloud Revolver S model bir kulaklığa sahibim. Geçtiğimiz günlerde kulaklığımın yastıkları yani süngerleri yırtıldı. Kulaklığın yedek parçasını bulamadım. Garanti belgesi fatura vs. bulunmakta ve kulaklık garanti kapsamında, garantiye göndersem yedek parça temin ederler mi? Ayriyetten garanti kapsamında olmayan Cloud 2 de bulunmakta (Temassızlık sorunu var cloud 2'nin). Bu 2 kulaklığı veririsem, parası karşılığında tamir edilir mi? Garanti için nereye ulaşmam lazım?
Gecmis olsun. Aldiginiz yere gonderin derim.

Bu arada kulaklik nasil? Bende 2 kulaklik arasindayim. Biri sizin kulaklik digeri Sennheiser GSP350.

Gecmis olsun. Aldiginiz yere gonderin derim.

Bu arada kulaklik nasil? Bende 2 kulaklik arasindayim. Biri sizin kulaklik digeri Sennheiser GSP350.

Kulaklıktan memnunum ama garanti berbat. shensheir in garantisi nasıl bilmem ama hyperx garanti berbat. Cloud 2 den revolver s geçince kulakla duyulur fark var tavsiye ederim

Ben de çok memnunum ama nedense köpük üzerindeki deri, kesim yerinden ayrıldı. Üstelik normal kullanırken oldu. Kulaklığı takarken kırmızı köpüğü gözüktü ve ne olduğunu anlamadım. 2 yıl geçtiği için garanti dışıdır sanırım. Bir çözüm önerisi olan var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı