Hyundai Bayon 1.0 T-GDI mı 1.4 MPI motor mu?

Ozzy34

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veri Merkezi Mühendisi ve Sanallaştırma Uzmanı
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI motor seçeneği mi yoksa 1.4 MPI atmosferik olan mı? Çok kararsız kaldım.

Hyundai Bayon 1.0 T-GDI motor seçeneği mi yoksa 1.4 MPI atmosferik olan mı? Çok kararsız kaldım.

1.4MPI motor gerçekten gitmiyor.
Hani kullanıcıdan kullanıcıya değişir diye yorum yapıyoruz ya bu araba hiç kimse için gitmiyor.
Çok atmosferik kullandım ama MPI motor kadar saçma atmosferik görmedim. Bağırıyor, bağırıyor yırtıyor kendini ama gitmiyor. 😅
1.0 T-GDI öneririm. Başarılı bir motor. Yakıtı rakiplerine göre bir nebze fazla ama çokta değil.

Kalabalık aileyseniz turbolu daha iyi seçenek hyundai 1.0 tgdi motorlari çok LPG sevmez eger LPG taktırmak düşünceniz varsa mpi motorlar LPG ile çok uyumludur onun haricinde iki motorda sorunsuz problemsizdir

1.4MPI motor gerçekten gitmiyor.
Hani kullanıcıdan kullanıcıya değişir diye yorum yapıyoruz ya bu araba hiç kimse için gitmiyor.
Çok atmosferik kullandım ama MPI motor kadar saçma atmosferik görmedim. Bağırıyor, bağırıyor yırtıyor kendini ama gitmiyor. 😅
1.0 T-GDI öneririm. Başarılı bir motor. Yakıtı rakiplerine göre bir nebze fazla ama çokta değil.
Yani motordan çok anlamam ama bildiğim bir şey var, Türkiye'de 1.0 motor bayon ya yani geldi ilanı az, yada hiç tutulmuyor. İki türlüde böyle arabalara para vermek akıllıca değil bence. O kadar para verdikten sonra başka araba mı yok Allah aşkına diyesi geliyor insanın ama karar tabi ki sizin.

İlanı az.
Yerli üretim olduğu için peynir ekmek gibi sattılar arabayı. İstanbul'da 1.araç Egea, 2.araç İ20, 3.araç Bayon.
Bizim millet cam tavanlı, sunrooflu, full paket araba seviyor. Yanlız bana Bayon'nun kasası küçük geldi. Madem Suv olacak araba burdayım desin derim. Güzel bir japon şöyle QASHGAİ 1.3 DIG-T DESİGN bu bütçeye daha iyi olurdu.

Bizim millet cam tavanlı, sunrooflu, Full paket araba seviyor. Yalnız bana Bayon'nun kasası küçük geldi. Madem SUV olacak araba buradayım desin derim. Güzel bir Japon şöyle QASHGAİ 1.3 DIG-T DESİGN bu bütçeye daha iyi olurdu.

Tam olarak SUV değil zaten.
Ruhsatta aracın modeli İ20 / Bayon olarak geçiyor. Aracın şasesi İ20 zaten.
Qashqai kesinlikle önermiyorum. Toplama bilgisayar gibi araba. Renault, Samsung, Mitsubishi ve Nissan ortaklığı ile üretilmiş saçma sapan bir araba. Şu an aktif olarak 2018 model kullanıyoruz. Bu kadar rezalet bu kadar dandik bir araba görmedim.
SUV konusunda Avrupalılar daha iyi araç üretiyorlar. Hyundai ve Kia ortaklığı SUV'larda güzel ama bütçe varsa öncelik Avrupa menşei araçlar alınmalı.

1.0 da elite paket yok style var mpı'da elite paket mevcut Elite olan pakette hayalet ekran felan mevcut style da yok maalesef almışken full almak isterim herşeyiyle.Bu arada 4 kişilik bir aileyiz ben bekarım çoğunla tek olarak süreceğim. 1.4mpı çekmezmi diye düşünüyorumda tabi yorumlarınız daha değerli.

Geri
Yukarı