Hyundai Bayon alınır mı?

VİPER34

Hectopat
Makaleler
6
1626433830539.png

1626433875958.png

Düşünceleriniz neler?

B Sınıfı Crossover olduğu için kalabalık bir aile değilseniz sorun yaşatmaz.

Hyundai JD Power datalarına göre en az arıza yapan markalar arasında. Hatta KIA ve Hyundai, Hyundai Grubu'nun parçası ve her iki markanında oldukça düşük bir arıza oranı var.

Donanım listesine baktım. Fiyata göre donanımlar klasik Kore usulü. Gayet yeterli geldi.

Hyundai ile ilgili benim tek eleştirim var. Bu da araçların çok ses alması. İşim nedeniyle Tucson, i20 ve i10 gibi araçlara bindim. Genellikle rakiplerine göre çok daha fazla yol gürültüsü alıyor. Ancak kaynağı aynalar mı, yoksa alt ses yalıtımının düşük tutulması mı açıkçası bilmiyorum. Bu nedenle sürekli uzun yol yapacaksanız ve uğultu gibi seslere karşı özel bir hassasiyetiniz varsa Hyundai tercih etmemenizi öneririm. Modelden bağımsız söylüyorum bunu.

İngiliz inceleme dergileri konforlu ve sürmesi kolay demiş. Bir defa yakından gördüm, tasarım görecelidir ama kendim kullanmadığım için başka yorum yapamam.

Ben beğendim ancak bu arabaya SUV demek gelmiyor içimden. Araba fazla küçük otomatik paketinin uygun olması dışında Opel Crossland her türlü daha üstün gibi gözüküyor. Araba fiyatlarının aşırı yüksek olduğu ülkemizde sıfır, B-SUV ve otomatik isteyenlerin tercih edebileceği bir araba ama dediğim gibi rakiplerinin önünde olduğunu düşünmüyorum. Bkz: Kia Stonic, Opel Crossland

Yeni konular

Geri
Yukarı