Hz. Muhammed'in öleceği yaş belli miydi?

Allah'ın 99 adı var. Ve 81'den 18'i çıkarınca 63 ediyor. Hz Muhammed ise 63 yaşında vefat etti.
Numeroloji saçmalıklarının bir uğramadığı yaş kalmıştı onu da yaptınız helal olsun. Ömer Çelakıl izlemeyi bırak.

Allah biliyor ne zaman öleceğimizi. Fakat yakınımda vefat eden çoğu insan öleceğini hissediyor. Tabi ki tarih vermiyorlar ama ben öleceğim diyorlar.

Yüksek doz ideoloji hapı dedikleri bu sanırım 😅.
Not : Herhangi bir din ile dalga geçmiyorum, arkadaş Hristiyan olsa yine aynı yorumu yazardım, pişman değilim.
Eklemek isterim, çok fazla ''Bizim mahalledeki abiler diyor.'' tarzı şey var, lütfen bunları gördüğünüzde deneyin, gözlemleyin. İnternet bilgiye erişimi kolaylaştırdığı gibi yalan bilgi çöplüğü olmaya da mahkumdur.

Örnek olarak şu var.Goremedigimiz varlıklarla ilgili soru soruyorum gormedigime inanmam diyor.Be kardeş banane ya?Sorum farklı yazdığı farklı komik geliyor diyor.Amaçlari mesaj yazmak sadece.

Aynen, her konu için geçerli bu durum, daha önce yazılmış şeyleri bile defalarca ard arda yazanlar var, mesaj sayılarını arttırmak için önlerine gelen konuya mesaj yazıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı