i100 TWS kulaklık çalışmıyor

CelilÇimento

Hectopat
Selamlar. Yaklaşık 6-7 ay önce i100 tws Bluetooth kulaklık aldım. Şu ana kadar her şey normaldi fakat bugün kullanırken sağ kulaklık birden bire kapandı ve şu an hiçbir şekilde açamıyorum. Işığı da yanmıyor. Nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar. Bende i12 modeli mevcuttu ve bir gün kulaklığın kutusu kablo olmadan çalışmamaya başladı. Yani kulaklıkları içine koyunca elle kapatmam gerekiyordu, zira kutu hiçbir şekilde işini yapmıyordu. Benim ürünün probleminin kronik batarya sorunu olduğunu düşünüyorum ve bir köşeye koydum, patlamasın diye. Ürünü önce sıfırlamayı deneyin ama işe yarayacağını düşünmüyorum. Daha sonrasında ürünü kabloyla şarj ederken bir bakın, ışık yanıyor mu diye. Eğer ki yanmıyorsa yüksek ihtimalle batarya maalesef ölmüştür.

Hocam merhabalar. Bende I12 modeli mevcuttu ve bir gün kulaklığın kutusu kablo olmadan çalışmamaya başladı. Yani kulaklıkları içine koyunca elle kapatmam gerekiyordu, zira kutu hiçbir şekilde işini yapmıyordu. Benim ürünün probleminin kronik batarya sorunu olduğunu düşünüyorum ve bir köşeye koydum, patlamasın diye. Ürünü önce sıfırlamayı deneyin ama işe yarayacağını düşünmüyorum. Daha sonrasında ürünü kabloyla şarj ederken bir bakın, ışık yanıyor mu diye. Eğer ki yanmıyorsa yüksek ihtimalle batarya maalesef ölmüştür.

Sıfırlamayı denedim ama maalesef çalışmıyor hala. Artık tek kulaklıkla idare edeceğim belki ileriki zamanda bir tane kulaklık alırım. Önerebileceğin uygun fiyatlı bir kulaklık var mı?
Hocam merhabalar. Bende i12 modeli mevcuttu ve bir gün kulaklığın kutusu kablo olmadan çalışmamaya başladı. Yani kulaklıkları içine koyunca elle kapatmam gerekiyordu, zira kutu hiçbir şekilde işini yapmıyordu. Benim ürünün probleminin kronik batarya sorunu olduğunu düşünüyorum ve bir köşeye koydum, patlamasın diye. Ürünü önce sıfırlamayı deneyin ama işe yarayacağını düşünmüyorum. Daha sonrasında ürünü kabloyla şarj ederken bir bakın, ışık yanıyor mu diye. Eğer ki yanmıyorsa yüksek ihtimalle batarya maalesef ölmüştür.
Bataryayı değiştirme gibi bir ihtimal yok değil mi?

Geri
Yukarı