Çözüm I12 TWS kulaklık eşleştirme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dostum arkadaşımla biz aynı anda aldık ve aylarca(yıllar değil) kullandık.
Ve sonunda bozuldu, dedik ki "bu zamana kadar iyi dayanmış".
Yani Haylou T15, GTS2 Pro vs. alsaydın, çözüm bulabilirdim lakin i12 TWS bozulduğunda cidden çöpe at.
Şuan kullanıyorum kılıf arizaliydi yaptirdim dediğim gibi éslesme hatasi veriyordu ama yapıldı. Yinede teşekkür ederim iyi aksamlar

Benim I12 kulaklığım var bulutuhuofa girince ikisi ayrı ayrı cıkıyor lütlfen yardımcı olun 1 haftadır kafayı yiyeceğim.

Sorun bendede var yardımcı olabilir misiniz? Üstteki yazdığınız çözümle ilgili konuyu çözemedim. İ12 TWS Kulaklıklarımı birbirine bağlayamıyorum. Tek tek dinlemek mümkün ancak birbirine bağlayamıyorum.

Sorun bende de var yardımcı olabilir misiniz? Üstteki yazdığınız çözümle ilgili konuyu çözemedim. İ12 TWS Kulaklıklarımı birbirine bağlayamıyorum. Tek tek dinlemek mümkün ancak birbirine bağlayamıyorum.

Her iki kulaklığın dokunmatiğine basılı tutarak kapatın, tekrar 1-2 saniye basılı tutun; kırmızı ışığın yanıp sönmesi gerekiyor 2 kez.
Yani reset işlemini yapın...

Yeni konular

Geri
Yukarı