i3 10100 alınır mı?

Yusuf27525

Hectopat
İyi sosyaller arkadaşlar, geçen günlerde anakartım yandı ve çok dandik bir işlemcim vardı bende guvendigim bir bilgisayarcıya gittim istersen anakart ile işlemciyi değiştirelim dedi. i3 10100 işlemci takacaktı sanırım. Bende Intel Pentium G4560 var. Acaba i3 10100 nasıldır performansı ne derecede etkiler bilmiyorum. Bu konuda yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.

Kendiniz satın alın, kendiniz monte edin. O adamlara yaptırırsanız iki kat daha fazla ödeyeceksiniz.

Dediğiniz çok doğru ama işte bilgisayar parçalarını takarken zarar veriyorum. Zaten dediğim gibi tanıdık bilgisayarcı. Montaja para istemez.
Montaja para istemez ama 1000 tlye aldığı parçayı size 1500'e verecek.

İyi sosyaller arkadaşlar, geçen günlerde anakartım yandı ve çok dandik bir işlemcim vardı bende guvendigim bir bilgisayarcıya gittim istersen anakart ile işlemciyi değiştirelim dedi. i3 10100 işlemci takacaktı sanırım. Bende Intel Pentium G4560 var. Acaba i3 10100 nasıldır performansı ne derecede etkiler bilmiyorum. Bu konuda yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar aldım işlemciyi. Çok memnunum. GTA 5'te bazı ayarlar Full'de Redux mod var 90-110 FPS arası gidip geliyor. Almak isteyen varsa öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı