i3 10100 ve UHD 630 sistem LoL'de düşük FPS

Ben GTX 1080 ile fightlarda anca 120-130 FPS alıyorum LoL'de o dandik ekran kartıyla nereye 100 FPS alınıyor yahu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam buradaki gibi dahili grafik birimine RAM verir misiniz sizdeki otomatik herhalde.

Hocam yalandır O, akıl var mantık var. İstersen Twitch üzerinden yayıncı videolarını izleyebilirsin, iyi ekran kartları(3xxx seri hariç) bile yoğun TF'lerde 100-130 FPS'ye kadar düşebiliyor. UHD 630 ile o performansı alabilmek mümkün değil. Boşlukta fight dönmezken verdiği FPS çok önemli değil ayrıca kasan nokta o değil çünkü. Benim de normal farm yaparken falan 200-250 civarı mesela.

Youtube testlerinin tamamında söylediğim şekilde FPS değerleri. Kim neden yalan söylesin ya da böyle bir video çeksin? Zaten 500 FPS alıyor da demiyoruz 90-120 aralığında alıyor ki LoL ekran kartı, işlemci isteyen bir oyun da değil. Testlerde UHD 630 90-120 verirken ben neden 30 alıyorum. Sorum bu. Videolar yalandır vs. gibi tezlerle gelmeyin lütfen. Bu sistemi kullanan bir kullanıcı varsa LoL FPS değerlerini söylerse açıklığa kavuşmuş olacak konu.

Al bak bu da test. Tek fark bu doğrudur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam denedim şimdi. VRAM veremiyorum çünkü maksimum 64 MB verilebiliyormuş. Zaten 64 MB verilmiş. Dahili grafik kartı ayarlarından ayarladım tekrar BIOS üzerinden. FPS değerleri 60-65 aralığına yükseldi. Ancak hala düşük. Çözmeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı