i3-10100F 1050 Ti sistemin oyun performansı nasıldır?

1050 ekran kartında mining yapacaklarını sanmıyorum. Önceden yaptılarsa ve hala çalışıyorsa zaten oynarsın. Ama 1050'nin oyun performansı çok iyi değil. Bende de var, yeni oyunları oynayacaksan düşük ayarlarda oynarsın. Hiç yoktan iyidir, alırsan şimdiden hayırlı olsun.

Attığınız SSD sorunlu. Kasa berbat. RAM düşük. İşlemci eski. Ekran kartının fiyatı uygunsuz.

Attığınız SSD sorunlu. Kasa berbat. RAM düşük. İşlemci eski. Ekran kartının fiyatı uygunsuz.
Hocam iyi hoş önermişsiniz de bu bütçede ssd alınmaz bana kalırsa. Windows falan kursa totalde 220 gb yer kalacak eziyet olur. O paraya gidip HDD alsın biraz yavaş olsun ama yer olsun en azından sistemde. Kalan parçalar iyi duruyor ama ssd yi önermem.

Hocam iyi hoş önermişsiniz de bu bütçede ssd alınmaz bana kalırsa. Windows falan kursa totalde 220 gb yer kalacak eziyet olur. O paraya gidip HDD alsın biraz yavaş olsun ama yer olsun en azından sistemde. Kalan parçalar iyi duruyor ama ssd yi önermem.
HDD ile Windows 10/11 kullanılamaz. Biraz yavaş olmuyor, aşırı yavaş oluyor.

HDD ile Windows 10/11 kullanılamaz. Biraz yavaş olmuyor, aşırı yavaş oluyor.
Hocam isterse at arabası gibi çalışsın pc 200 gb yer kimseye yetmez. Ben şuan w10 1 tb hdd ve i5 7500 kullanıyorum. Hız olarak evet yavaş ama sadece sistem açılırken böyle. Sonra toparlıyor. Başta hdd alıp sonra 240 gb bir ssd alır ona kurar Windowsu.

Yeni konular

Geri
Yukarı