i3 10100F ASUS TUF GTX1650 sistem alınır mı?

Bütçem cok yok ne yazikki borsadan bozdurdugumla ayni zaman uzerine koyacagim var en son oluru ile 6 kndedi bugün bir test etmeye gidecem işte

Valorant oynatır birçok oyunuda 1080p de rahatlıkla oynarsın fakat yukarıda yazdıklarımı oku yine de senin kararın 2 el kasa alınmaz eğer tanıdığın kişi değilse.
Sıfır olarak çok baktım da hocam bütçe aşıyor ve ty ve hpnye baktigimda ise o kasalarda sorun falan oluyormuş parçaları

Alma dememin nedeni şudur dükkanım olduğu için, birçok arkadaş bilgisayar getiriyor abi şuradan aldım buradan aldım şurası sorunlu burası sorunlu diye emin olun 2 el satılan %70 ürünün bir yerinde arıza çıkıyor ve alan arkadaşların'da genelde biriktirdiği veya son parasını verdiği ürünler oluyor ben üzülüyorum.

Bu yüzden test edip alıyoruz, bu sorunu yaşayanlar genelde test etmeden alıp gidenler oluyor. Şimdiye kadar 2. El çeşit çeşit ürün alıp sattım, dikiş makinesinden telefonuna telefonundan ekran kartına kadar elimden çok şey geçti. Test edilmediği zaman evet sorun çıkabiliyor ama test edildiği zaman bu oran çok çok düşük oluyor.

Dostum test edip alabilirsin. Furmark gibi testlerin hepsini yap, sistem sorunsuzsa son kez bir pazarlık yapıp alırsın. Ama sıcaklık derecelerini kontrol et test ekranlarında gereğinden fazlaysa elinde patlamasın.

Eyvallah beyler sağolasın sizin dediğiniz gibi gidip test edip baktim birer sigara içtik muhabbet baya sardı fakat şöyle bir durum yasandi pc kapattiktan sonra tekrsr açınca biosa.girdi sonra kaydedip cikinca pc düzeldi açıldı ne olabilir acaba ha bide ramlari çıkarıp taktık

Eyvallah sağ olasın sizin dediğiniz gibi gidip test edip baktim birer sigara içtik muhabbet bayağı sardı fakat şöyle bir durum yasandi PC kapattiktan sonra tekrsr açınca BIOS'a. Girdi sonra kaydedip cikinca PC düzeldi açıldı ne olabilir acaba ha bir de RAM'leri çıkarıp taktık

RAM değişimi sonrasında yaşandıysa ve sadece BIOS'a girdiyse pek sorun teşkil etmez normalde. Benim de parça sattığım çoğu kişi parça taktıktan sonra bu tarz bir durum yaşadığını söyleyip bana yazıyor.

RAM değişimi sonrasında yaşandıysa ve sadece BIOS'a girdiyse pek sorun teşkil etmez normalde. Benim de parça sattığım çoğu kişi parça taktıktan sonra bu tarz bir durum yaşadığını söyleyip bana yazıyor.
Sıcaklık testlerini yaptıysan ve bir problem yoksa sorun yok. Ram değişiminden sonra yaşanılabilir.

Geri
Yukarı