i3 10100F Bilgisayar Windows 11 kaldırır mı?

Grafik kartı etki etmez işletim sistemi deneyimine. GT 220 ile Blender çalıştırıyordum ben. Onun dışında güncel olmak en iyisidir. Siz Windows 11 deneyin. Kötü ise Windows 10 geri dönün.

Grafik kartı etki etmez işletim sistemi deneyimine. GT 220 ile Blender çalıştırıyordum ben. Onun dışında güncel olmak en iyisidir. Siz Windows 11 deneyin. Kötü ise Windows 10 geri dönün.

Geri dönmek derken Windows 10 kullanmıyorum hocam zaten Windows 7 kullanıyorum şu an.

Kullanabilirsin. Sıkıntı olmaz rahat olsun için. Zaten Windows 7 kullanarak hata yapıyorsun. En düşük Windows 10 kullanmalısın o sistemde.

Kullanabilirsin. Sıkıntı olmaz rahat olsun için. Zaten Windows 7 kullanarak hata yapıyorsun. En düşük Windows 10 kullanmalısın o sistemde.

Çok kötü ön yargım var Windows 11 ve Windows 10 22H2 çok ağır bir işletim sistemi gibi duruyor ve bilgisayarım o kadar iyi değil.

Geri dönmek derken Windows 10 kullanmıyorum hocam zaten Windows 7 kullanıyorum şu an.

Hocam bilgisayar o kadar kötü değil. Ben i5-3330, patates grafik kartıyla ve 4 GB tek kanal RAM ile Windows 10 bayağı iyi çalıştırıyordum. Windows 7 fazla ilkel. Siz kolay çalıştırırsınız. Bir de sizde 24 GB RAM var. i3 ve GT aldatmasın. Ya da babayiğitseniz Linux deneyin.

Çok kötü ön yargım var Windows 11 ve Windows 10 22H2 çok ağır bir işletim sistemi gibi duruyor ve bilgisayarım o kadar iyi değil.
Merak etme ben çok daha kötü bir sistemde kullandım. Örnek vereyim. Bu sistemimi toplamadan önce elimde Xeon L5420 işlemci (aşağı yukarı Core 2 Quad Q8400 ayarındaydı) ve HD 6670 ekran kartı ile kullandım. Ve bana herhangi bir akıcılık problemi yaşatmadı. Denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı