i3 10100F - GTX 1650S sistem God of War ve RDR2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam belki çok derlıyorum ama çok fazla merak ediyorum. Çünkü internetteki videolarda gördüğümden hep fazla çıkmıştır.
Yaptım kanka 1080p izle 10.000 bitrate ile çektim video net olsun diye bu sefer de 6-7 fps düştü sen videodaki fps değerlerine 6-7 fps daha ekle. Ayarlara hiç dokunmadım bile bu oyunun vardır güzel bi grafik ayarı ama araştırmak lazım ben rasgele ayarlarda çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptım kanka 1080p izle 10.000 bitrate ile çektim video net olsun diye bu sefer de 6-7 FPS düştü sen videodaki FPS değerlerine 6-7 FPS daha ekle. Ayarlara hiç dokunmadım bile bu oyunun vardır güzel bir grafik ayarı ama araştırmak lazım ben rastgele ayarlarda çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Değerler bence cok iyi fakat FSR performance modu görüntüyü çok bozuyor quality kullanmak daha mantıklı gibi yorumlar okudum. Ama bu FPS değerleri düşündüğümden daha fazla çıktı.

Değerler bence cok iyi fakat FSR performance modu görüntüyü çok bozuyor quality kullanmak daha mantıklı gibi yorumlar okudum. Ama bu FPS değerleri düşündüğümden daha fazla çıktı.
Görüntü biraz bulanık gibi oluyor orası doğru. Quality modunda denemedim hiç direkt performance"a aldım. Bir de öyle denerim. Vardır mutlak bi hem kaliteli hem perfomanslı bir grafik ayarı dediğim gibi araştırmak lazım.

Kanka bitane video buldum. Adam en iyi grafik ayarlarını anlatıyordu onu yaptıö oyun daha bi mükemmel oldu hemde fps arttırdı bi bak istersen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı