i3 10100F GTX 1660 Super sistem kasıyor

Meliodass

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımı yaklaşık 6 ay önce aldım. Her şey sorunsuz gidiyordu ta ki Windows 11 indirene kadar. PUBG oyununda yüksek ayarlarda akıcı oynarken Windows 11'den düşük ayarlarda akıcılık tamamen kayboldu. Eskiden kastığını hissetmezdim, şimdi akıcı olduğunu hissetmiyorum. FPS testi yaptım, düşman yokken 90 düşman varken 60 70. eskiden bu değerler düşman varken 130 140 civarındaydı. GPU kullanımına bakıyorum, 50 60 civarında oyun oynayamaz hale geldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stabil bir işletim sistemi varken daha tamamlanmamış W11'e geçmek niye ben mesela hala daha perfomanslı diye 8'den kopamadım coğu yeni cıkan oyunlar Windows 10 only olduğu için birçok oyunda 10 gerekli 11 2-3 yıl daha düşünmeyin hatta 10 güncelleme yitirene kadar kullanın derim

Stabil bir işletim sistemi varken daha tamamlanmamış W11'e geçmek niye ben mesela hala daha perfomanslı diye 8'den kopamadım coğu yeni cıkan oyunlar Windows 10 only olduğu için birçok oyunda 10 gerekli 11 2-3 yıl daha düşünmeyin hatta 10 güncelleme yitirene kadar kullanın derim.

Benim yolum da Windows 10 21h2'ye dönmeye gidiyor.

Geri
Yukarı