Çözüldü i3 10100F işlemci ile H610M h anakart uyumlu mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Besler, sıkıntı olmaz. Bütçenizi bilemediğim için sistem hakkında yorum yapamıyorum. Bütçe belirlerseniz daha sonra bunu tartışabiliriz. Ancak bu sisteme 32 GB RAM'e falan ihtiyaç olmadığını söyleyebilirim. Önceliğin ekran kartı ve işlemciyi alabildiğin en iyisini almak olsun diğer bileşenler her türlü toplanır.

Ben sana şöyle özetleyeyim bütçeyi şimdi ben okulun 2. dönemine geçtik 1 dönemi okulun 4 ay 4 ayda ben 4 bin topluyorum geçen dönem toplamadım o yüzden elimde 8 bin TL yok ben bu dönem toplayacağım 4000 TL ile anakart işlemci ve kasa alacağım seneye kadar da ekran kartına para biriktireceğim ekran kartını da hallettikten sonra zaten RAM ve Power işi kolay yüksek ihtimalle ben 11. sınıfa geçince ilk dönem 4 bin TL biriktireceğim o parayla ekran kartı alacağım 2. dönem de Power SSD RAM falan alacağım RAM konusunu şimdi konuşmamın sebebi ise o zamana dolandırılmayayım yanlış bir şey yapmayayım diye soruyorum öğrenciyiz biz işimiz belli olmuyor belki yaz tatilinde bir işe girip bilgisayarı tamamlayadabilirim belli olmaz.

Geri
Yukarı