i3-10100F işlemci sıcaklığı

Fanı çıkarma tarafına doğru yani kendime doğru zorluyorum hiç hareket etmiyor sanırım oturmuş. Kasayı olduğu yerden çıkarıp tam hava alacağı bir yere koydum orada da 80 gördü Max. Bilgisayarı alalı 3 gün oldu macun eski olmaz herhalde.

Kasanın yan kapağını açıp test yapar mısın?

Sistemin tamamı nedir kasan falan nasıl 61 çıkabiliyor ya bende 80 çıktı şimdi de rahat hava alabildiği biyerde teste soktum.

Dostum aynı işlemciyi kullananlar 61 derece falan yazıyor onlar nasıl 61 oluyor benim 80 çıkıyor. :(

Bilgisayarım POLLUX3T10 kasamın onu mesh bir panel. 20dk test yaptım işlemci Max 61.
Ekran kartım Palit 1650 Super ise 71 derece gordu.

fanı çıkarma tarafına doğru yani kendime doğru zorluyorum hiç hareket etmiyor sanırım oturmuş. Kasayı olduğu yerden çıkarıp tam hava alacağı bir yere koydum orda da 80 gördü max .Bilgisayarı alalı 3 gün oldu macun eski olmaz herhalde.
Sıcak çalışması fazla sorun oluşturmaz. Sorun yok rahatlıkla kullan. :)

Nasıl sorun yok? Farkındaysan ocak ayındayız yani havalar soğuk şu an 80 olan haziran Temmuz'da 100'lere çıkacak?

Ev sobalı içeri sıcak oluyor bir de şey soracağım kule tipi soğutucu falan kullansam işe yarar mı?

Bence iade etsin veya garantiye versin ileride sıkıntı cıkarabilir. 61I zor goruyorum oyle diyebilirim.

Kasam scıron 3 kontrol edebilir misiniz kasadan olabilir mi?
Ev sobalı içeri sıcak oluyor bide şey soracağım kule tipi soğutucu felan kullansam işe yarar mı ?

Akşam scıron 3 kontrol edebilirmisiniz kasadan olabilir mi.
Bence iade etsin veya garantiye versin ileride sıkıntı cıkarabilir. 61i zor goruyorum oyle diyebilirim.
Şöyle bişe buldum dostum akşam eve gidince deneyeyim olur mu nedir bu Bilgin var mı çözmüş başkasının sorununu
Nasıl sorun yok? Farkındaysan Ocak ayındayız yani havalar soğuk şu an 80 olan Haziran Temmuz'da 100'lere çıkacak?
Dostum biostan CPU q fan control diye bişe vardı onu kapattım açıktı otodaydı şimdi çok ses yapıyor fan ama ısı 70 i geçmiyor fakat çok ses var napacağım :((
Fan çok sesli çalışıyor değerler böyle

Dosya Ekleri

• C73C586E-B8BF-438E-8E49-54B83F2C4F21.png
    C73C586E-B8BF-438E-8E49-54B83F2C4F21.png
    317,6 KB · Görüntüleme: 40
  • 41D42597-DA2C-441C-9539-2FBE6254788E.jpeg
    41D42597-DA2C-441C-9539-2FBE6254788E.jpeg
    241,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Nasıl sorun yok? Farkındaysan Ocak ayındayız yani havalar soğuk şu an 80 olan Haziran Temmuz'da 100'lere çıkacak?
Dostum kasası zaten soba gibi adamın ne olmasını bekliyorsun? Dış sıcaklık farkıyla o kadar fazla fark olamaz. En fazla 85 görür. Fan almasından başka çare yok?

Dostum kasası zaten soba gibi adamın ne olmasını bekliyorsun? Dış sıcaklık farkıyla o kadar fazla fark olamaz. En fazla 85 görür. Fan almasından başka çare yok?

Sorun yok diyor adam ona kızıyorum bilmem farkında mısın?

Kasanın kapağını açıp test al eğer sıcaklık düşerse kasanı değiştir.

Geri
Yukarı