i3 10100F işlemciye ekran kartı önerisi

Cevap verdiğiniz arkadaş konu sahibi değil, bizimle dalga geçiyor.
Bütçenin kaç olduğunu sordum, başka biri 500 altı olduğunu söyledi. Dediği doğru öyle yazmış konu sahibi ama o sadece ekran kartı için. Sanırım siz yanlış anladınız hocam. Dalga geçme ihtimali var ama bence gerçek de olabilir.

Bütçenin kaç olduğunu sordum, başka biri 500 altı olduğunu söyledi. Dediği doğru öyle yazmış konu sahibi ama o sadece ekran kartı için. Sanırım siz yanlış anladınız hocam. Dalga geçme ihtimali var ama bence gerçek de olabilir.
Beni alıntılamış, sanki benim yazdıklarımı görmezden gelip benimle dalga geçiyor gibi geldi.
Bir de Hahaha reaksiyonunu gösterince böyle bir kanıya vardım. :D
Evet yanlış anlamışım, özür diliyorum arkadaştan. :D
Konudan sapmayalım, KS için uygun fiyatlı hazır sistem önereceğim.

Arkadaşlar bilmediğim için böyle bir sistemi satın aldım, işlemciyi iade ediyorum işlemci önerebilir misiniz? İşlemci bitçe 800-900
Bütçem 3000TL arkadaşlar da işlemciyi iade ettim anakartı etsem mi sizce?
Sistem Bütçem 3000TL arkadaşlar da işlemciyi iade ettim anakartı etsem mi sizce?
Beni alıntılamış, sanki benim yazdıklarımı görmezden gelip benimle dalga geçiyor gibi geldi.
Bir de Hahaha reaksiyonunu gösterince böyle bir kanıya vardım. :D
Evet yanlış anlamışım, özür diliyorum arkadaştan. :D
Konudan sapmayalım, KS için uygun fiyatlı hazır sistem önereceğim.

Bu sistemi satın alsam iyi midir?
Arkadaşlar bilmediğim için böyle bir sistemi satın aldım, işlemciyi iade ediyorum işlemci önerebilir misiniz? İşlemci bitçe 800-900
Sistem Bütçem 3000TL arkadaşlar da işlemciyi iade ettim anakartı etsem mi sizce?

Arkadaşlar ram hariç herşeyi şu anda iptal ettim arkadaşın attığı sistemi satın alacağım, anakart bende ki mi olsa sistemde ki mi olsa karar veremedim.

Arkadaşlar ram hariç herşeyi şu anda iptal ettim arkadaşın attığı sistemi satın alacağım, anakart bende ki mi olsa sistemde ki mi olsa karar veremedim.
SSD ile Ramim kalsın diyorum üstüne bunları alıyorum.
1607375707406.png

Son düzenleme:

SSD ile Ramim kalsın diyorum üstüne bunları alıyorum. Eki Görüntüle 769600
İkisini de iade et. Sistemde ki RAM'in aynısını al.
SSD kronik sorunu, onu da iade et.
Hazır sistemi B450 yapıp alabilirsin.
SSD'yi Crucial BX500 480GB'a yükseltebilirsin.

Sistemde uyumsuzluk zirvede. B450 çipsetli anakartlar AM4 soketli, 10100F ise 1200 soket; yani uyumsuz.

Bir de o PSU'yu önermem. Hydro K 500 ya da ZM550 alınabilir.

Eğer sistem gündelik işler için kullanılacaksa ekran kartına 500TL vermek saçma. A320 çipsetli anakart ve 2200G gibi bir işlemci tercih etseniz yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı