i3 10100F RTX 2060 sistemde Roblox çok kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (484).png
    Ekran Görüntüsü (484).png
    391,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Görüntüsü (484).png
    Ekran Görüntüsü (484).png
    391,7 KB · Görüntüleme: 33
Hatta 17k olmuş 🤣 cevap yazmazsanız görürüm şimdi.

Kudurma.

Bilgisayar ile bilginiz yok galiba. Ve edepinizi toplayıpda konuşun lütfen. Ekran kartının 17k olması hiçbir şeyi değiştirmez. Bu ekran kartının ederi en fazla 4.5k ellerindeki stok tükendiğinden dolayı fiyatı şişiriyorlar değerinden bahsediyoruz sana. Ayrıca sana yardımcı olmaya çalışıyoruz konuyu saptırma.

Usta Roblox oynuyor zaten cahile laf anlatmak deveye hendek atmaktan güç.

Kes la 17k kör baksana fotoğrafa sensin cahil şimdi bir şey derdimde yeri değil. Hem insan istediğini oynar size ne?

Bilgisayar ile bilginiz yok galiba. Ve edepinizi toplayıpda konuşun lütfen. Ekran kartının 17k olması hiçbir şeyi değiştirmez. Bu ekran kartının ederi en fazla 4.5k ellerindeki stok tükendiğinden dolayı fiyatı şişiriyorlar değerinden bahsediyoruz sana. Ayrıca sana yardımcı olmaya çalışıyoruz konuyu saptırma.

Allah aşkına yardımcı olma kanka yürüyün gidin keşke açmasaydım konuyu.

Kes la 17k kör baksana fotoğrafa sensin cahil şimdi bir şey derdimde yeri değil. Hem insan istediğini oynar size ne?

Burası kahvehane değil edebini toplada konuş sana yardımcı olmaya çalışıyoruz değişik değişik triplere giriyorsun anladık sistemin 100k kardeşim edep denilen şeyi öğretmediler sana galiba. Yaşının küçük olduğunu varsayıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı