i3 10100F sistem iyi mi?

• Konuyu başlatan Melil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 666
Bütçe
5700

Melil

Femtopat
Daha fazla  
Ben söyle bir sistem yaptım. Görüşlerinizi bekliyorum. i3 10100F 1660s veya Ti ekran kartı 16 GB RAM H410M anakart 480GB SSD 550 +80 PSU ve kasa (game garajdan yaptım) toplam bütçem 5700TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben söyle bir sistem yaptım. Görüşlerinizi bekliyorum. i3 10100F 1660s veya Ti ekran kartı 16 GB RAM H410M anakart 480GB SSD 550 +80 PSU ve kasa (game garajdan yaptım) toplam bütçem 5700TL.

Güzel sistem.

Gayet alınabilir bir sistem olmuş, sizi tebrik ederim.

SSD nizi de yine aynı GameGaraj dan satın alın. İptal et , başka yerden al diyen arkadaşımızın tavsiyesine cevaben yazdım.

Neticede elektronik cihaz. İleride SSD nizde herhangi bir problem yaşayacak olursanız muhatabınız tüm parçalarınız için güveneceğiniz tek bir yer olsun.

GameGaraj tüm ürünlerinin arkasında duran büyük ve güçlü bir firmadır. EXA bilgisayar gibi oldukça fazla PC ürününün yetkili Türkiye distribütörü olan köklü bir firmanın markasıdır.

Kendi hazır sistemimi GameGaraj dan satın aldım.

Hocam İmzamda yer alan sistemi WD blue 1TB+ Kingston 120ssd ile itopya'dan 4300tl ye aldım.
Kesinlikle alınır pişman etmez

Markası Netac.
Bence 1660 Super yapıp o kalan bütçeyle SSD depolamasını arttırın.

O bana yetiyor.
Gayet alınabilir bir sistem olmuş, sizi tebrik ederim.

SSD nizi de yine aynı GameGaraj'dan satın alın. İptal et, başka yerden al diyen arkadaşımızın tavsiyesine cevaben yazdım.

Neticede elektronik cihaz. İleride SSD nizde herhangi bir problem yaşayacak olursanız muhatabınız tüm parçalarınız için güveneceğiniz tek bir yer olsun.

GameGaraj tüm ürünlerinin arkasında duran büyük ve güçlü bir firmadır. Exa bilgisayar gibi oldukça fazla PC ürününün yetkili Türkiye distribütörü olan köklü bir firmanın markasıdır.

Kendi hazır sistemimi GameGaraj'dan satın aldım.

Fiyatı düşük olduğundan Netac diye bir markadan alıyorum sizce iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı