i3-10100F sistem nasıldır?

Benim şahsi fikrim işlemci eski nesillerden ekran kartı da çok güçlü değil ama yeni, bu fiyata kendiniz toplarsanız ya da kampanyaları takip ederseniz daha iyi olur. Kasa markası çok iyi değil RAM çift kanal değil.
Dediğim gibi bende kendim alsam 2. El veya kampanyaları takip ederek alırdım ramide ileride 1 tane daha alacağım toplamda 2×8 olacak.
ama babamın arkadaşına toplayacağız bilgisayarcı toptan geldiği için ucuza geliomuş .Siz tek tek sıfır sistem toplaya bilirmisiniz internetten Max limit 10bintl

Parçaları tek tek internetten alıp toplarsanız zaten 10 bin TL'ye geliyor yani ucuza satmıyor babanızın arkadaşı.
Aradık ver sorduk 9100 e gelir dedi Sistem ne düşünüyorsunuz? Sizce alim mi?

Son düzenleme:
Babanızın arkadaşı sistemi size daha uyguna falan vermiyor ki sistemde bana hiç iyi gözükmedi.
O zaman internetten sistem toplaya bilirmisiniz
•kendim internetten topladım 10.121 TL tuttu aradık ve aynı sitemi 9100 e indirdi

Parçaları tek tek internetten alıp toplarsanız zaten 10 bin TL'ye geliyor yani ucuza satmıyor babanızın arkadaşı.
Hocam aradık ve 9100tlye indirdi yani arada neredeyse 1000 TL fark var siz yanlış anladınız herhalde adam 10 TL'ye vermio ben internet kendim 10bin TL'ye buldum adam 9100e indiriyor
internet kendim topladım yukarıdaki sistemi 10.121TL tuttu adam sadece 9100e getirtirecek parçaları sizce alınır mı

Son düzenleme:
O zaman internetten sistem toplaya bilirmisiniz
•kendim internetten topladım 10.121 TL tuttu aradık ve aynı sitemi 9100 e indirdi

Hocam aradık ve 9100tlye indirdi yani arada neredeyse 1000 TL fark var siz yanlış anladınız herhalde adam 10 TL'ye vermio ben internet kendim 10bin TL'ye buldum adam 9100e indiriyor
internet kendim topladım yukarıdaki sistemi 10.121TL tuttu adam sadece 9100e getirtirecek parçaları sizce alınır mı
Aşağıdakini inceleyebilir misin?

Aşağıdakini inceleyebilir misin?

Teşekkürler sağolasın bu fiyata çok iyi bı sistem keşke 1650 iki fanlı olaymış daha iyi olurmuş

Geri
Yukarı