Çözüldü i3 10100F sistem Windows 10 kaldırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xelomixx

Centipat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
HDD:Samsung HD321hj SSD:PNY 480 GB CS900
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT 730 2GB
Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda bilgisayarıma parçalar alacağım. Sistem bu sekilde olacak.
  • Anakart: Gigabyte H410M
  • İşlemci: i3 10100F
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB
  • RAM: 8 GB
  • HDD: Samsung HD321hj
  • SSD: PNY 480 GB CS900
Sizce bu sistem Windows 10'u kaldırır mı?
Veya oyun yüklenip oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GT 730 iyi bir ekran kartı değil, umarım 2 GB diye kandırılmamışsınızdır. Sorunuzun cevabı ise evet, Windows 10'u kaldırır.
Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda bilgisayarıma parçalar alacağım. Sistem bu sekilde olacak.
  • Anakart: Gigabyte H410M
  • İşlemci: i3 10100F
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB
  • RAM: 8 GB
  • HDD: Samsung HD321hj
  • SSD: PNY 480 GB CS900
O işlemciye o ekran kartı olmaz hocam. Sorunuzun cevabı, evet kaldırır. Ekran kartınızı değiştirmenizi öneriyorum. Valorant gibi işlemci tabanlı oyunlar oynayabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bilgisayarıma parçalar alacağım. Sistem bu sekilde olacak.
Anakart: Gigabyte H410M.
İşlemci: i3 10100F.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB.
RAM: 8 GB.
HDD: Samsung HD321hj.
SSD: PNY 480 GB CS900.

Kurulur. Oyun olarak LoL, MC tarzı oyunlar oynarsınız. Önceden GT710 i3-9100F sistemim vardı ondan biliyorum.

GT 730 iyi bir ekran kartı değil, umarım 2 GB diye kandırılmamışsınızdır. Sorunuzun cevabı ise evet, Windows 10'u kaldırır.

Windows 10 kaldırır.

Kaldırır tabii ki ama ekran kartını değiştirmeni öneriyorum.

Daha iyi ekran kartı alın onun dışında hayli hayli kaldırır.

O işlemciye o ekran kartı olmaz hocam. Sorunuzun cevabı, evet kaldırır. Ekran kartınızı değiştirmenizi öneriyorum. Valorant gibi işlemci tabanlı oyunlar oynayabilirsiniz.

Ben i5 2430M 4 GB RAM ile uçuyorum. Performans kaybı da yaşamadım.
Bu sistem ile sorun yaşaman çok zor.

Kurulur. Oyun olarak LoL, MC tarzı oyunlar oynarsınız. Önceden GT710 i3-9100F sistemim vardı ondan biliyorum.
Forza Horizon 4 oynamak istiyorum. Sizce kaldırır mı? Bugünlerde stresliyim Windows 10 için umarım sıkıntı olmaz

Geri
Yukarı