i3 10100F sistemde FPS düşüşü hissiyatı

AhmethanT

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartında veya işlemcide sorun olup olmadığını nasıl anlarım?
Sistemim; GTX 1650 4 GB, i3 10100F, H410M-A, slicon Power, 8+8 16 GB 3000MHz RAM, Kingston 500GB 2000 MB yazma okuma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında veya işlemcide sorun olup olmadığını nasıl anlarım?
Sistemim; GTX 1650 4 GB, i3 10100F, H410M-A, slicon Power, 8+8 16 GB 3000MHz RAM, Kingston 500GB 2000 MB yazma okuma.
Aynı sisteme sahibim. 2 ay önce bu sorunu yaşıyordum (Kasıyordu). Sonra farklı bir şey yüzünden format atmam gerekti format atınca düzeldi.

GPU kullanımı veya kaç Watt'ta çalıştığına bak.

GTA 5 sorunlu zaten onun haricinde Sea of Thieves de 97'lerde Watt'ı hatırlamıyorum ama FurMark testinde normal idi.
Aynı sisteme sahibim. 2 ay önce bu sorunu yaşıyordum (kasıyordu). Sonra farklı bir şey yüzünden format atmam gerekti format atınca düzeldi.

Teşekkürler.

O zaman ekran kartı kullanımında sorun yok, başka ne olabilir bilmiyorum.

En kötü reset atabilirim bir de Watt değeri kaç olmalı bakayım bir daha.

SpeedRunners oynarken bile hissediyorum Windows'um etkin değil bundan olabilir mi acaba?
O zaman ekran kartı kullanımında sorun yok, başka ne olabilir bilmiyorum.

1634236845834.png

UserBenchmark ne kadar iyidir bilmiyorum da bu sonuçları elde ettim.

SpeedRunners oynarken bile hissediyorum Windows'um etkin değil bundan olabilir mi acaba?

1634236845834.png

UserBenchmark ne kadar iyidir bilmiyorum da bu sonuçları elde ettim.

Ayrıca GTX 1650 Phoenix.
Aynı sisteme sahibim. 2 ay önce bu sorunu yaşıyordum (kasıyordu). Sonra farklı bir şey yüzünden format atmam gerekti format atınca düzeldi.

Oyunları yedekleyip Windows'u o şekilde formatlasamda olur mu yoksa illa her şeyi silmem mi gerek siz nasıl yapmıştınız bir de PC niz yeni mi yoksa 1 2 yıllık flan mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı