i3 10100F sistemde LoL FPS sürekli takılıyor

İşletim sistemi
Windows 11
Atmadım performans konusunda bir şey yapabileceklerini düşünmedim.

Oyuna has olan bazı problemleri çözebiliyorlar. Bence eğer hızlı bir internetiniz varsa çözüm aramayı bırakıp oyunu komple kaldırıp yeniden yükleyin. Uzun süredir LoL oynayan biri olarak bu en kısa yol bence.

Oyuna has olan bazı problemleri çözebiliyorlar. Bence eğer hızlı bir internetiniz varsa çözüm aramayı bırakıp oyunu komple kaldırıp yeniden yükleyin. Uzun süredir LoL oynayan biri olarak bu en kısa yol bence.
Onu da denedim yüklediğim de ilk el bir şey yok ama sonraki maçlarda yine olmaya başlıyor. Sanırım ticket atacağım.

Hocam o takılmalar bendede var drıver kaynaklı o bahsettimiz durum.
Evet ticket atmıştım bir sürü çözüm önerdiler ama düzelmedi. Artık driver kaynaklı olduğuna eminim GTA 5 yükledim onda da drop oluyor. Yok mu stabil bir driver ya ben bulamadım daha. 22.4.2 yüklü şuan bazı oyunlarda düzgün ama 4-5 oyunda rezalet şekilde drop giriyor.

Evet ticket atmıştım bir sürü çözüm önerdiler ama düzelmedi. Artık driver kaynaklı olduğuna eminim GTA 5 yükledim onda da drop oluyor. Yok mu stabil bir driver ya ben bulamadım daha. 22.4.2 yüklü şuan bazı oyunlarda düzgün ama 4-5 oyunda rezalet şekilde drop giriyor.
Evet hocam aynı durum bendede mevcut ama şu anda ez az sorunlu sürüm 22.4.2 bu gibi gözüküyor bende bu sürümü kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı