i3 10100F sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

Hocam Windows 11 melez işlemcilerde daha iyi çalışıyor lakin işlemciniz Windows 11'i desteklediği için yine de geçmenizi tavsiye ediyorum. Her ne kadar bazı sorunları olsa da Windows 11 güncel ve daha stabil bir işletim sistemi. YouTube Technopat'ya da Technopat Sosyal üzerinden “Windows 11 yükleme rehberi” aratarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Windows'un etkin olmaması herhangi bir sorun teşkil etmez. Hayırlı günler, hayırlı bayramlar.

Yukarıda belirttiğim sistemde Windows 11'e geçiş yapmalı mıyım?
(Windows'um etkin değil.)

Harici ekran kartı yok mu?

Hocam Windows 11 melez işlemcilerde daha iyi çalışıyor lakin işlemciniz Windows 11'i desteklediği için yine de geçmenizi tavsiye ediyorum. Her ne kadar bazı sorunları olsa da Windows 11 güncel ve daha stabil bir işletim sistemi. YouTube Technopat'ya da Technopat Sosyal üzerinden “Windows 11 yükleme rehberi” aratarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Windows'un etkin olmaması herhangi bir sorun teşkil etmez. Hayırlı günler, hayırlı bayramlar.
melez mi😳

Tam sistem şöyle:
i3 10100F,
RX 580,
Kioxia Exceria 500 GB SSD,
8x2 RAM.

Editlenmiş Windows 10 performans ISO'ları kullanmanızı tavsiye ederim ama oyun ile çok alakanız yoksa Microsoft Store üzerinden oynuyorsanız basit oyunlar ise Windows 11re yükseltebilirsiniz.

Editlenmiş Windows 10 performans ISO'ları kullanmanızı tavsiye ederim ama oyun ile çok alakanız yoksa Microsoft Store üzerinden oynuyorsanız basit oyunlar ise Windows 11re yükseltebilirsiniz.
Hocam windows 11 ile birlikte bir sürü yenilikler ve geliştirmeler geliyor. Bunun içerisinde performans iyileştirmesi de var. Kısa bir araştırmayla bile bu anlaşılabilir. Benim tavsiyem her zaman sisteminizin desteklediği en güncel ve stabil işletim sistemini kullanmaktır. Yine de tercih meselesi.

Hocam Windows 11 ile birlikte bir sürü yenilikler ve geliştirmeler geliyor. Bunun içerisinde performans iyileştirmesi de var. Kısa bir araştırmayla bile bu anlaşılabilir. Benim tavsiyem her zaman sisteminizin desteklediği en güncel ve stabil işletim sistemini kullanmaktır. Yine de tercih meselesi.

Ben bütün işletim sistemlerini 1.5GHz 2 çekirdek bir laptopta denedim en stabili fyde OS bir tek onda tarayıcı kasmadı ben düşük donanımlar içinde değerlendirdim Windows 11 daha ağır bir sistem yapısına sahip.

Ben bütün işletim sistemlerini 1.5GHz 2 çekirdek bir laptopta denedim en stabili fyde OS bir tek onda tarayıcı kasmadı ben düşük donanımlar içinde değerlendirdim Windows 11 daha ağır bir sistem yapısına sahip.
Hocam teşekkür ederim. Benim düşüncem, zaten arkadaşın bileşenleride yeni olduğu için windows 11 e geçmesi yönünde. Yoksa zaten eğer ki eski bir sisteme sahipse tabiki de gerek yok. Tekrardan bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim artık arkadaş yorumları okudu ona göre karar verir. Hayırlı günler, Hayırlı Bayramlarınız olsun. Allaha emanet olunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı