i3 10100F sisteme 2400 TL'lik ekran kartı önerisi

Bütçe
2400 TL
Şubat ayında ekran kartımı satmıştım. O zamandan beri bilgisayarım yatıyor. Çalışmaya unutacak ondan korkuyorum idarelik bakıyorum ekran kartını da zaten. Yedek olarak dursun.

Şubat ayında ekran kartımı satmıştım. O zamandan beri bilgisayarım yatıyor. çalışmaya unutacak ondan korkuyorum idarelik bakıyorum ekran kartını da zaten. Yedek olarak dursun.

Neydi eski kartınız.
1050 Ti idare eder sonradan GTX1650s /1660 alınır.

Ekran kartları ucuzluyor sizin yerinizde olsam biraz daha sabrederdim. 1660 Ti 4500'lere kadar düştü, 1-2 aya kalmadan eski fiyatlara yaklaşacaklardır ve şu an aldığınızın 2 kat daha iyisi bir kartı o zaman 2400'e alabilirsiniz.

Hocam alakasız lakin RX560 ve GTX1650 kaça düşer.
Teşekkür ederim şimdiden.

Dediğim gibi şubat ayından beri bekletiyorum. Pişman olmamak adına 1-2 ay daha bekleyebilirim aslında. Kararsız kaldım şimdi

Dediğim gibi şubat ayından beri bekletiyorum. Pişman olmamak adına 1-2 ay daha bekleyebilirim aslında. Kararsız kaldım şimdi

Hocam ben 1750TL civarına aldım 2 ay içinde forumda düşeceğini söyleyen kişiler var.
Ne olacağını bilemeyiz ama bence de düşecek gibi ve ben yaklaşık 900/1000TL zarar edeceğim sanırım.

2400 TL'ye sıfır kart zor. En iyi ihtimalle GTX 1650 düşer. 1650 Super ve 5500 XT 4 GB gibi kartlar o fiyata düşse geldiği gibi indirirler ilk başlarda. NVIDIA ve AMD gidip masaüstü için RTX 3050/6500 XT gibi kartları sallarsa piyasaya belki o zaman 2000-3000 TL aralığına düzen gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…