i3 10100F sisteme ekran kartı önerisi

MamYYY

Picopat
Daha fazla  
Sistem.
i3 10100F.
H410M a
8 GB RAM.

İlk resimde ki RX6600 Amazon jp alınmaymış.

RTX 3050 sısfır değer mi siz karar verin.

RTX 2060 satılmış.

6600le darboğaz yaşanıyormuş işlemcimle ancak büyük ölçüde beni engelleyecek durum yoksa aklıma yattı 6600 Max grafiğe takar öylede oynarım problemi yok bütçe bu fiyatlarda RTX 3050 taksitle alacağım NVIDIA geçmek isterim isterim.

Şimdiden çok teşekkür ederim. 😊

@408157

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    304,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 2.png
    2.png
    310,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 3.png
    3.png
    395 KB · Görüntüleme: 21
  • 4.png
    4.png
    386 KB · Görüntüleme: 17
  • 5.png
    5.png
    314,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 6.png
    6.png
    485,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 7.png
    7.png
    423,2 KB · Görüntüleme: 18
  • 8.png
    8.png
    365,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
3050'yi sıfır almaya değmez o fiyata. RTX 2060 al ama 4 bin lira verme. 3/3.5 civarı bir sürü ilan var, onlardan bak. Pazarlıkla daha uygunada alabilirsin.

3050'yi sıfır almaya değmez o fiyata. RTX 2060 al ama 4 bin lira verme. 3/3.5 civarı bir sürü ilan var, onlardan bak. Pazarlıkla daha uygunada alabilirsin.
onu kaçırdım ne yazık ki ilandan kaldırmış bulunduğum şehirde ki 5k ya kadar bütün ilanları gezdim ancak bulamadım rtx 2060 başka önerin olurmu bu kartlar arasından

RTX 3050 anca beleş verirlerse alınır o derece. RTX 2060 veya RX 6600 en mantıklısı olacaktır.

RTX 3050 anca beleş verirlerse alınır o derece. RTX 2060 veya RX 6600 en mantıklısı olacaktır.
rx 6600 amazon jp alınmaymış ancak adam kart ev kullanıcısından falan yazmış amazon jp ikinci el satılıyormu ki testleri zaten gidince yapacağım ama sormak istedim

rx 6600 amazon jp alınmaymış ancak adam kart ev kullanıcısından falan yazmış amazon jp ikinci el satılıyormu ki testleri zaten gidince yapacağım ama sormak istedim
birde 2024e kadar asus garantiliymiş

@MamYYY Amazon JP, Amazon'un Japonya web sitesi. Yani normali ile bir farkı olmaz. Ayrıca hem kutusu hem garantisi varmış, alınır.

@MamYYY Amazon JP, Amazon'un Japonya web sitesi. Yani normali ile bir farkı olmaz. Ayrıca hem kutusu hem garantisi varmış, alınır.
tamamdır teşekkür ederim gün içerisinde gider bakarım

ya bir şey daha söyleyeceğim kusura bakma darboğaz birileri yapar diyor, birileri yapmaz engelleyecek kadar diyor videolara baktım biraz pek bir problem yok gibi ama yinede sanada sorayım darboğaz yaşarmıyım engelleyecek kadar

Son düzenleme:
@MamYYY Aşırı derecede darboğaz yapmaz. Mesela RDR2, Cyberpunk2077 gibi ağır oyunlarda hiç yapmaz. Ancak bazı oyunlarda yapabilir o da çok böyle sıkıntılı derecede sayılmaz. Yani, biraz daha yüksek bir işlemci olsa daha güzel olabilirdi ama bu da çok sorun çıkartmaz.

onu kaçırdım ne yazık ki ilandan kaldırmış bulunduğum şehirde ki 5k ya kadar bütün ilanları gezdim ancak bulamadım rtx 2060 başka önerin olurmu bu kartlar arasından
Valla bence en ideali RTX 2060, bir sürü ilan var, illa kendi şehrine kendini hapsetme derim. Farklı uygulamalardanda aynı kartı araştır. Letgo, Dolap vs.. Olmazsa 3050'de olur, 2060 ile hemen hemen aynı performans sayılırlar. AMD bilmiyorum, genel olarak soğuk olduğum için bir öneride bulunamam. Ama şunu söylim, 5K'ya kadar çıkabiliyorsan RTX 3060 alman çok çok daha güzel olur.
AmazonJp normal bildiğimiz mağazaların aynısı, sadece Japonya'dan gelmiş kart. Bende aldım Amazonjp ürünü, bir sıkıntı çıkmadı. Kart aynı kart zaten, sadece Türkiye içinde garantisi olmaz ama onuda pek takmıyorum ben, kart sağlamsa.

Geri
Yukarı