i3 10100F sisteme ekran kartı önerisi

Valla bence en ideali RTX 2060, bir sürü ilan var, illa kendi şehrine kendini hapsetme derim. Farklı uygulamalardanda aynı kartı araştır. Letgo, Dolap vs.. Olmazsa 3050'de olur, 2060 ile hemen hemen aynı performans sayılırlar. AMD bilmiyorum, genel olarak soğuk olduğum için bir öneride bulunamam. Ama şunu söylim, 5K'ya kadar çıkabiliyorsan RTX 3060 alman çok çok daha güzel olur.

AmazonJp normal bildiğimiz mağazaların aynısı, sadece Japonya'dan gelmiş kart. Bende aldım Amazonjp ürünü, bir sıkıntı çıkmadı. Kart aynı kart zaten, sadece Türkiye içinde garantisi olmaz ama onuda pek takmıyorum ben, kart sağlamsa.
Letgo ilanlarında baktım 1 adet 6600den fazlası ne yazık ki yok dolapı hiç bilmiyordum ancak bir bakayım, Haklısın aslında rtx2060 istiyordum ancak 1 ilanda satıldı, 3060 güzel olurdu rx 6600le aynı diye biliyorum ama testlerine bakmadım param güvende vs hiç kullanmadım kullanmakta pek istemiyorum aslında benim tercihim de 2060tan yana olacaktı

Letgo ilanlarında baktım 1 adet 6600den fazlası ne yazık ki yok dolapı hiç bilmiyordum ancak bir bakayım, Haklısın aslında rtx2060 istiyordum ancak 1 ilanda satıldı, 3060 güzel olurdu rx 6600le aynı diye biliyorum ama testlerine bakmadım param güvende vs hiç kullanmadım kullanmakta pek istemiyorum aslında benim tercihim de 2060tan yana olacaktı
3060 la darboğaz ne durumda olur işlemci değiştirmek zorunda kalabilirmiyim

3060 la darboğaz ne durumda olur işlemci değiştirmek zorunda kalabilirmiyim
Darboğaz olur illa ki ama hangi oranda olur bilemem. Aşırı aşırı olacağını zannetmiyorum. Sırf bu yüzden düşük ekran kartı almaya değmez bence, alabiliyorsanız 3060 alın. İlerdede anakart değiştirmeden 10400f yaparsanız, daha güzel olur.

Darboğaz olur illa ki ama hangi oranda olur bilemem. Aşırı aşırı olacağını zannetmiyorum. Sırf bu yüzden düşük ekran kartı almaya değmez bence, alabiliyorsanız 3060 alın. İlerdede anakart değiştirmeden 10400f yaparsanız, daha güzel olur.
tamamdır bir karar vereyim buraya dönüş yaparım tekrar

Geri
Yukarı