i3 10100F sisteme güç kaynağı önerisi

Kalitelidir merak etmeyin buna da bakabilirsiniz:

hocam değiştirin gitsin riske atmaya gerek yok
Teşekkürler hocam. Bakınacağım.
Sana tavsiyem açma o bilgisayarı sistem çöp olur. Yeni PSU alana kadar en azından.
Evet kapattım umarım psu deyiştirince geçer. Eski sistemimde böyle bir sorun yokdu da. Artık bakacaz umarım yeni psuda geçer.

Teşekkürler hocam. Bakınacağım.

Evet kapattım umarım PSU değiştirince geçer. Eski sistemimde böyle bir sorun yoktu da. Artık bakacaz umarım yeni PSU'da geçer.

Sorun PSU'da olduğuna göre düzelir zannediyorum. %95 oranla, eğer prizinde veya elektrik santralinde bir sıkıntı yoksa.

Sorun PSU'da olduğuna göre düzelir zannediyorum. %95 oranla, eğer prizinde veya elektrik santralinde bir sıkıntı yoksa.
Hocam dediyim gibi prizimde bir sorun yok. Kablo eyerki prize takılı olan yerden cızırtı verirse o zaman prizde diye bilirim. Ama bu sorun kasanın arka tarafındakı yerde. Umarım yeni psuda geçer.

Farklı bir kabloyla denemiştin değil mi?
Evet denedim hayla devam etmekde. Aslında normal bilgisayar açılınca bir sorun olmuyor sadece oraya dokunduğumda ve oyuna proqrama girdiyimde başlıyor ve kesmiyior. Bu sorun 1 aydır var 10 günden bir tutması tutuyor. Ama bü gün çok şiddetli bir sorun oldu diyebilirm.

Evet denedim hâlâ devam etmekde. Aslında normal bilgisayar açılınca bir sorun olmuyor sadece oraya dokunduğumda ve oyuna proqrama girdeyimde başlıyor ve kesmiyior. Bu sorun 1 aydır var 10 günden bir tutması tutuyor. Ama bugün çok şiddetli bir sorun oldu diyebilirm.

Kullandığın PSU'yu ne zamandır kullanıyorsun.

Garantiye neden vermiyorsun o zaman belki teknik bir sorun vardır yeni bir PSU'ya para vermemiş olursun. Yeni ürünmüş.
Hocam parçaların hepsini bir satıcıdan aldım. Satıcı herşeye garanti veriyorum ama tek bu psuya garanti vermiyorum dedi. Bende sorun olmaz alıyım dedim. Keşke almasaydım.

Geri
Yukarı