i3 10100F sisteme Windows 11 vs Windows 10

8 GB RAM gayet yeterli ki bir de SSD'si var bu sisteme 8.1 kurmak tamamen saçmalık.

Adam Forza oynuyorum yazmış neye yeterli counter mı arkadaş az dolu yorum yapın 8.1 daha az RAM harcar. Sistem Allah'a emanet gitmesin diye 8.1 kullan yazdım. Oyunun kendisi bile 12 GB sistem gereksinimi isterim yazmış. Heralde daha iyi bilensin. Sorunu çözmeye uğraşın başka çözmeye çalışanlarla tartışmaya girmeyin.

Adam Forza oynuyorum yazmış neye yeterli counter mı arkadaş az dolu yorum yapın 8.1 daha az RAM harcar. Sistem Allah'a emanet gitmesin diye 8.1 kullan yazdım. Oyunun kendisi bile 12 GB sistem gereksinimi isterim yazmış. Heralde daha iyi bilensin. Sorunu çözmeye uğraşın başka çözmeye çalışanlarla tartışmaya girmeyin.

O zaman window 7 kullansın kardeş o daha az tüketiyor sonuçta.

Steam klasörünü kopyalayın atın direk hiç sorun olmaz. Ben öyle kullanıyorum. Sisteme birkaç defa format attığım için oyun silinmesin diye başka bölüm oluşturup orada tutmuştum hiçbir şey olmadı.

Ben öyle yapıp indirmeyi tekrar başlattığımda klasördeki tüm verileri silmişti yine olmaması için ne yapmam gerekiyor?

Forza Horizon 4 Windows 8 de çalışmıyor şimdi denedim ve açılmıyor.
İndirme başlatması gerekmiyordu. Oyunu indirdiğim hali koydum.

Oyunu biraz indirip sonra durdurup Steam'i kapatıp oyunu olduğu yere atmıştım açıp indirmeyi tekrar başlattığımda ise oyunu silmişti.

Forza'nın sistem gereksinimini 8.1 kurarak çözecek dimi :D. İronik cevaplar yazmayın konu sahibinin sistemi yetmiyorsa yetmiyordur işletim sistem düşürerek bu sorunu çözemez. Hem de Windows 8.1'de çoğu oyun sorunlu çalışıyor.

Forza'nın sistem gereksinimini 8.1 kurarak çözecek değil mi :D. İronik cevaplar yazmayın konu sahibinin sistemi yetmiyorsa yetmiyordur işletim sistem düşürerek bu sorunu çözemez. Hem de Windows 8.1'de çoğu oyun sorunlu çalışıyor.

Şu an gayet de güzel oynuyorum RAM sıkıntısı vs çekmedim de :D. Ama oyunun hikayesi çok sıkıcı.

Forza'nın sistem gereksinimini 8.1 kurarak çözecek değil mi :D. İronik cevaplar yazmayın konu sahibinin sistemi yetmiyorsa yetmiyordur işletim sistem düşürerek bu sorunu çözemez. Hem de Windows 8.1'de çoğu oyun sorunlu çalışıyor.

Çözümden çok polemik peşindesin bence yapma. İşletim sistemi düşür dediğim XP kur yazmıyor orada. GT1030'lu 8 GB RAM'li sistemde 8.1 daha uygun olur dediğimin arkasındayım. Daha az RAM harcar daha az kaynak kullanır. Hatta embedded sürümü bile UWP derdi de olmaz ama adam ben rahatım halimden diyorsa konuyu kapatabilir.

Geri
Yukarı