i3 10100F ve RTX 2060 Super darboğaz yapar mı?

Hayır, ben Teknobiyotik üzerinden daha uygun bir fiyata aldım ama MSI değil Galax onun da etkisi var tabii. Bir de şunu sormak istiyorum: FPS artırmak amaçlı grafik ayarlarını medium-low arası kullansam GPU yükü azalacağından darboğaz hissedilecek dereceye gelir mi?
Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana hâlâ pahalı geldi. 1 gün önce MSI 2070 Super Gaming X modelini 4600 TL gibi bir fiyata satın aldım İnce hesap sitesinden.
Gel de kuzene anlat bu durumu adam hala monitör bakıyor 4600 TL'ye 2070 super duruyorken :)
Fakat onun da işlemcisi i5 10400F olarak belirledi haliyle 1080P'de darboğaz yapabilir dediler ve gerekli olan diğer donanımlar da eksikti 4300 yine de pahalı ama şu anki 2060 Super'e göre normal bir fiyat gibi duruyor.

MSI 2070 Super Gaming X - 4600 TL hocam kaçırdığım için içim yandı😲

Vallahi öyle hocam. Fiyatı gerçekten çok uygundu. İşlemci modelim ile darboğaz yaptığını bildiğim halde satın aldım. 1-2 ay darboğaz ile idare edeceğiz.
Gel de kuzene anlat bu durumu adam hala monitör bakıyor 4600 TL'ye 2070 Super duruyorken :)
fakat onun da işlemcisi i5 10400F olarak belirledi haliyle 1080P'de darboğaz yapabilir dediler ve gerekli olan diğer donanımlar da eksikti 4300 yine de pahalı ama şu anki 2060 Super'e göre normal bir fiyat gibi duruyor.

Hocam benim işlemcim i5 9400F :D fakat 1-2 ay sonra 2K monitör alacağım. 2 ay iade edeceğiz.

İşlemci ağırlıklı oyunlarda yaşarsınız. AAA oyunlarda zorlanmaz.

Sizce bu riske girmeye değer mi?
Hayır, ben Teknobiyotik üzerinden daha uygun bir fiyata aldım ama MSI değil Galax onun da etkisi var tabii. Bir de şunu sormak istiyorum: FPS arttırmak amaçlı grafik ayarlarını medium-Low arası kullansam GPU yükü azalacağından darboğaz hissedilecek dereceye gelir mi?
Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Dostum sistemin geldiyse kişisel yorumunu yapabilir misin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı