i3-10100F ve RX 5500 XT sistem alınır mı?

5300 TL civarı bir fiyata geliyor, RAM iki adet. Bütçeyi aşamıyorsanız kasa ve güç kaynağından biraz kısılabilir.
Hem bütçe aşıyor hem de SSD 240 GB oluyor. Şuan için bana bu sistem idare eder gibi geliyor.

Hem bütçe aşıyor hem de SSD 240 GB oluyor. Şuan için bana bu sistem idare eder gibi geliyor.
O sistemin RAM'leri değişebiliyorsa iyidir, bu sistem daha performanslı ama. Depolama için kalite ve performanstan vazgeçmeyin derim, ekran kartı veya işlemci yükseltmektense sisteme depolama eklemek daha kolay sonuçta.

O sistemin RAM'leri değişebiliyorsa iyidir, bu sistem daha performanslı ama. Depolama için kalite ve performanstan vazgeçmeyin derim, ekran kartı veya işlemci yükseltmektense sisteme depolama eklemek daha kolay sonuçta.
Hocam GTX 1660 Super ve RX 5500 XT 8GB arasında çok büyük bir fark yok sanki. Kimi oyunda 1660 kimi oyunda 5500 önde FPS olarak. İncehesaptaki özelleştirme seçeneklerine göre RAM ler farklı marka maalesef yapılamıyor. Ayrıca bu SSD kötü mü sizce?

Hocam GTX 1660 Super ve RX 5500 XT 8GB arasında çok büyük bir fark yok sanki. Kimi oyunda 1660 kimi oyunda 5500 önde FPS olarak. İncehesaptaki özelleştirme seçeneklerine göre RAM ler farklı marka maalesef yapılamıyor. Ayrıca bu SSD kötü mü sizce?
2400 tl civarına palit 1660ti alın derim.

Fena değil idare eder. RX 5500XT 1660S'in arkasında olan bir kart. Performans olarak 1660 gücünde sayılır ama 1660S'i geçecek kadar güçlü değil.

Onun yerine buna depolama birimi ve RAM takmayı da düşünebilirsiniz. O kadar GameGaraj önerdim ki millet beni reklamcı sanacak yakında.

Fena değil idare eder. RX 5500XT 1660S'in arkasında olan bir kart. Performans olarak 1660 gücünde sayılır ama 1660S'i geçecek kadar güçlü değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana bu kadar fark için hem hazır sistem konforundan hem de paradan kayıp yaşamak pek mantıklı gelmiyor. Sadece RAM ler beni biraz kuşkulandırdı. Sizce RAM ler büyük bir eksi mi yoksa bunlarla da idare edebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı