i3 10100F ve RX550 uyumlu mudur?

Bütçe
2500
Evet o fiyatlara baya var mutlaka bulunur çok daha mantıklı. Ayni zamanda alıcagım işlemci ve rx570 ile cs go testi buldum 1080 p de full düşük ayarda 300-400 fps arası alıyor bu benim için çok fazla aslında kaldıki ben oyunu 1024-768 oynuyorum ayarları yükseltirsemde 1080 p ile ayni denk gelicektir tahminimce. Bu durumda bana 550 ve 560 yeticektir diye düşünmeye başladım açıkçası cs zaten işlemci ve ramdan gücünü aldıgı için belki fark bile olmucaktır çok fazla diye düşünüyorum. Ama sıfır 850 liraya 550 almaktansa o parayı risk edip 570 in ölüsü bile daha iyidir diye düşünmüyor degilim :))
Yada yine rx550 alıcam ram 16 gb yapıcam kıstıgım parayı ram e yatırıcam
O oyunlara 8 yeterli sıkılırsan eğer bf1,bf5 veya pubg gibi oyunlara geçeceğinde 16 yaparsın öncelik ekran kartı olmalı şuanlık, rx550'ye o kadar vermen yanlış olur.

Evet şuan sanırım 570 e karar kıldım beni baya götürür ileriki oyunlarda oynamak istersem diye. Peki bu sistem için kaçlık power lazım olur 400-500 ? yeterli olucakmıdır
Anakartım acaba fazlamı sistem için daha uygun bişeymi alsam

Yav adam RX550 yeterli mi dedikçe inatla başka bir şey öneriyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yav adam RX550 yeterli mi dedikçe inatla başka bir şey öneriyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bugunden beri böyle bişey arıyorum ya benim karşıma niye hiç çıkmadı bu :)) minimum 140 fps e kadar düşüyor ortalama 170-230 arası gibi gidip geliyor ama ölüm maçında böyle 5ws5 de 200 ün altına inmicektir muhtemelen. Rx570 400 fps veriyor nerdeyse iki katı daha güçlü demek ki 550 den. Sıfır 550 vermektense şuan banada 2. 570 almak çok daha mantıklı geldi ya ortalama 900-1000 arası bir sürü satılıyor.
Uyumludur. Sorunsuz kullanabilirsiniz.
Kaç fps alıcak diye merak ediyordum üssteki arkadaş merakımı giderdi sagolsun :)

Evet şuan sanırım 570 e karar kıldım beni baya götürür ileriki oyunlarda oynamak istersem diye. Peki bu sistem için kaçlık power lazım olur 400-500 ? yeterli olucakmıdır
Anakartım acaba fazlamı sistem için daha uygun bişeymi alsam
Minimum 500 watt ve 80+ bronze bir PSU tercih edin.

Geri
Yukarı