i3 10100F ve RX570 4 GB sistem alınır mı?

O kasa RDR2'de ultra 70 FPS alsın sonra gelsin beni alsın. Sıkıntılı bir kart serisi üstüne arkadaş malını fazla abartmış bana hiç güven vermedi. Bence biraz para biriktirdikten sonra sistem işlerine girin bu bütçede sistem alsanız elinizde kalır.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...paign=sahibinden_paylas&utm_content=174536269

Merhaba arkadaşlar, sizce bu sistem alınır mı? Yoksa daha iyisi toplanır mı? Çok bilgim yok yardım ederseniz çok sevinirim. Fiyatı 7 bin TL idi birden 5400 yaptı ve alırken nelere dikkat etmeliyim? Dolandırlmak istemiyorum. Kargo geldikten sonra kargodan hıyar çıkmaz umarım.

Hak ettiği fiyat o. Detaylı donanım bilgilerini iste ve PC'ye 10 ar dk FurMark, OCCT ve oyun testi yap.

O kasa RDR2'de Ultra 70 FPS alsın sonra gelsin beni alsın. Sıkıntılı bir kart serisi üstüne arkadaş malını fazla abartmış bana hiç güven vermedi. Bence biraz para biriktirdikten sonra sistem işlerine girin bu bütçede sistem alsanız elinizde kalır.

Medium da alabiliyor ama Ultra da imkansız dediğiniz gibi. Eğer arkadaş kartın ilk sahibiyse ve sistemde sorun yoksa bu bütçe için iş görecek bir sistem. CS2 de zorlar ama.

Eğer bütçeniz bu kadarsa alınır. Bende Asus Rog Strix RX 570 4 GB modelini kullanıyorum ve yeni nesil oyunları düşük-orta ayarlarda akıcı oynatıyor. Tabii açıklamada dediği gibi rdr 2 ultra 70 FPS olmaz. Ama düşük ayarlarda rahat oynatır 1080P'de.

Hak ettiği fiyat o. Detaylı donanım bilgilerini iste ve PC'ye 10 ar dk FurMark, OCCT ve oyun testi yap.

Medium da alabiliyor ama Ultra da imkansız dediğiniz gibi. Eğer arkadaş kartın ilk sahibiyse ve sistemde sorun yoksa bu bütçe için iş görecek bir sistem. CS2 de zorlar ama.
Ben CS2 oynadım gayet akıcıydı, tabii çok oynamadığım için optimizasyon sıkıntısı var mı çok bilmiyorum.

Valorant tarzı oyunlar oynayacaksanız tam sistemi bu arada onu da söyleyeyim.

Geri
Yukarı