i3-10105F hazır sistem alınır mı?

Bu sistemi almayı düşünüyorum. Hazır sistemde sadece Dual kit seçeneğini ve PSU+kasa olarak Thermaltake seçeneklerini değiştirdim sizce nasıl?

Alınmaz. Bu ikisine bakabilirsin.
Bütçe artarsa:

Alınmaz. Bu ikisine bakabilirsin.
Bütçe artarsa:

Peki neye göre hocam? Neyini beğenmediniz mesela? +olarak attığınız sistemde fanlar bile dahil değil ekstra ücret demek bu.

Peki neye göre hocam? Neyini beğenmediniz mesela? +olarak attığınız sistemde fanlar bile dahil değil ekstra ücret demek bu.

İşlemcisi çok daha güçlü, ekran kartı çok daha güçlü, PSU 100W daha fazla...
Ayrıca nasıl fanlar dahil değil stok soğutucu var ya attığım sistemde.

İşlemcisi çok daha güçlü, ekran kartı çok daha güçlü, PSU 100W daha fazla...
Ayrıca nasıl fanlar dahil değil stok soğutucu var ya attığım sistemde.

Anladım teşekkür ederim. Peki sitenin güvenilirliğinde bir sorun yok değil mi? Bir de bu kasanın satıştan kalkma olasılığı var mı acaba yazın almayı düşünüyorum ama öyle bir problem var ise acele edeceğim.

Anladım teşekkür ederim. Peki sitenin güvenilirliğinde bir sorun yok değil mi? Bir de bu kasanın satıştan kalkma olasılığı var mı acaba yazın almayı düşünüyorum ama öyle bir problem var ise acele edeceğim.

Ayrıca yaza kadar kim bilir neler olur?
Yaza kadar sistem fiyatları artabilir de düşebilirde hiç belli olmaz ancak şu anda F/P bakımından attığım sistemler iyi.

Ayrıca yaza kadar kim bilir neler olur?
Yaza kadar sistem fiyatları artabilir de düşebilirde hiç belli olmaz ancak şu anda F/P bakımından

Buradan ekstra olarak kası fanı seçtim peki işlemci fanı seçmem gerekli mi yoksa dahil mi?
Screenshot_20221214_130420.jpg

Buradan ekstra olarak kası fanı seçtim peki işlemci fanı seçmem gerekli mi yoksa dahil mi?
Eki Görüntüle 1602277
Hocam işlemci soğutucu seçmenize gerek yok stok soğutucu ile geliyor.
Ayrıca ekstradan fan almak şu anda çok gerekli değil bence.Sıcaklık değerlerine videodan bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı