Çözüldü i3-10105F oyunlarda crash hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MoltenSheel

Centipat
RAM
Team Group Elite Plus CL 15 8 GB 2133 MHz DDR4 Ram
Ekran kartı
1050 Tİ
Anakart
Pro H410M-B
İşlemci
i3-10105F
Yeni anakart ve işlemci degiştirdim. Pro H410M-B ve i3-10105F eski kasamda kullanmaya devam ediyorum. RAM degiştirmedim DDR4 2133 MHz 8 GB RAM kullanıyorum. Acaba sorun burada olabilir mi? Oyunlar da crash yiyorum Windows 10 yeni format attım sıcaklıklar sabit. Olay görünteleyici raport yükledim https://www.mediafire.com/file/703icd426m7kdq4/Olay_rapor.rar/file yasak ise kaldırırım. Elden Ring ve RDR 2 crash yedim bu arada.

Belirtmek istediğim birkaç husus daha var PC Afterburner yüklü ama ben zaten yıllardır bu ekran kartı ile bunu kullanıyordum sabit bir ayarım vardı ikinci olarak RAM testi yaptım bir sonuç çıkmadı olay günlüğünde mevcut RAM alabilirim eğer sorun çözülecekse sorun değil oyun SSD yüklü değil HDD yüklü m2. alabilirim sorun çözülsün yeter bir diger korkum yeni aldıgım parçalar zarar görür mü bu hatadan tekrar bunlara verecek param yok açıkçası zaman ayırıp okudugunuz için teşekkür.

Selam sorunu çözdüm buraya da yazayım aslında iki şey yaptım hangisi düzeltti bilmiyorum birincisi DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücüsünü silip netten ayrıyeten indirdiğim sürücü kurmak 2. olarak BIOS reset atmak benim tahminim ekran kartı sürücüsü yana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı