i3 10105F RX 6500 XT sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

BIOS'a girip öğrenebilirsin de zaten hiç güncellemediysen %100 eski bir sürü müdür? Anakartının web Site'sine girip son güncel sürümü indir ve BIOS'u güncelle bu kadar.

Sitesine girip baktım bende ki srüüm 1605 1620 var bir de ondan daha yeni son sürüm indireyim mi bir de nasıl kuracağım.

Arkadaşınızın sisteminiz bilmeden yorum yapamayız. FPS değeri ise normal.

Şu an CS de 60 FPS alıyorum normal mi sence pek anladığını düşünmüyorum.

Sitesine girip baktım bende ki srüüm 1605 1620 var bir de ondan daha yeni son sürüm indireyim mi bir de nasıl kuracağım.

Şu an CS de 60 FPS alıyorum normal mi sence pek anladığını düşünmüyorum.

Hayır 60 FPS normal değil, oyun sorasında MSI Afterburner ile oyun içi kullanımları paylaşır mısınız?

FPS'lerinde değişiklik oldu mu senin.
Evet, örneğin assasins creed odyssey'de 30 fps üstüne çıkmıyordu güncelledikten sonra 60-70 arası akıcı bir şekilde oynayabiliyorum aynı şekilde cs-go'da da fps 80-90 üstüne çıkmıyordu şuan 170 aşağısına düşmüyor. Bende bu konuyu araştırıyordum buradan birinin sorunu böyle çözdüğünü okuyunca dediğini yaptım ve sorun çözüldü yani :D denemeye değer.

Evet, örneğin Assassin's Creed Odyssey'de 30 FPS üstüne çıkmıyordu güncelledikten sonra 60-70 arası akıcı bir şekilde oynayabiliyorum aynı şekilde CS:GO'da da FPS 80-90 üstüne çıkmıyordu şu an 170 aşağısına düşmüyor. Bende bu konuyu araştırıyordum buradan birinin sorunu böyle çözdüğünü okuyunca dediğini yaptım ve sorun çözüldü yani :D denemeye değer.

Sağ ol yapacağım çok uzun sürüyor mu?

Geri
Yukarı