i3 10105F - RX 6500 XT sisteme PSU önerisi

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Merhabalar, i3 10105F - RX 6500XT sistem için PSU arıyorum. Bütçe biraz düşük, maksimum 700 TL olabilir. Bir de bu sisteme 500W mı 400W mı alınmalı? Eğer 400W yeterli oluyorsa 400W almayı düşünüyorum. Şimdiden öneriler için teşekkürler.

Bu butceye maalesef giris seviyesi urunler kaliyor.

Bu arada VX+'a gore artisi bir tik daha sessiz olması. Su anda kullaniyorum ve soru varsa alabilirim.

Attığınız ürünü alacağım sanırım, VX+'a pek ısınamamıştım. Siz şu ana kadar sorun yaşamadıysanız soracağım bir soru yok, öneri için tekrardan teşekkürler. :)

Bu butcedeki guc kaynaklarinin bircogu temelde benzer insa kalitesine sahip olur. Aslinda VX+'in dezavantaji HPQ'ya gore bir tik daha sesli calismasi ama o da cok cok onemli bir fark değil. Yine de HPQ daha iyi tercih olur tabii.

Ben iki urunu de deneyimledim, ilk basta VX+ kullanmistim ve iade edip HPQ aldim. Su ana denedigim en ekstrem sistem RX 580 ve 12100F kombosu oldu. FurMark stres testinde 580 ile kisa sureli sorun yasamadim ama yine de bu tur guc kaynaklarini tika basa doldurmamak iyi olur. Ki sizin de boyle bir isteginiz yok sanirim, o halde bir sorun da olmaz.

Geri
Yukarı